Project life Week 7/2015

2. března 2015 v 7:39 | Charlotta |  PROJECT LIFE ALBUM
Project Life příspěvek tohoto týdne jsem vytvořila z větší části pomocí kolekce Strawberry Core Kit Project Life® Becky Higgins.

Toto je jeden z týdnů, kdy jsem neměla moc fotografií a tak jsem spíše psala svůj journaling a používala již předem úžasně natištěné kartičky, které jsou součástí téměř všech Project Life® sad Becky Higgins.
Na titulku jsem použila mřížkovanou 4x6 kartičku Becky Higgins (prodávají se po 100 ks) na kterou jsem nalepila 3x4 Strawberry Core Kit kartičku a doplnila ji označením týdne "W-7" (stará ABC Simple Stories); výřezy "UNFORGETTABLE LIFE" z jiné Strawberry Core Kit kartičky; enamel ozdobami Stitched Adhesive Back Enamel Dots (Amy Tangerine) a datem pomocí roller razítka.
Tato 4x6 kartička ze Strawberry Core Kit je z větší části již předem natištěná, ale tentokrát jsem se rozhodla, že ji ještě trochu víc "dozdobím".
Žluté kolečko vlevo nahoře je výřez z jiné Strawberry Core Kit kartičky - původně byl střed růžový, ale ten se mi nehodil do barevného schématu mé stránky Usmívající se, na něj jsem nalepila enamel ozdobu Stitched Adhesive Back Enamel Dots (Amy Tangerine) a nahoře prošila sešívačkou, abych opticky přidala více vrstev.
Banner "CELEBRATE" je opět výřez z jiné Strawberry Core Kit kartičky.
K doplnění textu razítky (Studio Calico) mě inspiroval časopis Sluníčko mého syna. Nejprve jsem si text napsala vedle na papír a rukou "malovala" (neumím vůbec malovat Zamračený) jednotlivé ikonky a pak vše přepsala a natiskla na kartičku.
Již předem natištěnou kartičku (Studio Calico) jsem doplnila fotkami s bílým rámečkem a enamel ozdobou Stitched Adhesive Back Enamel Dots (Amy Tangerine).
Aby fotografie z pravé strany mého 7. Project Life týdne nebyly moc prázdné, použila jsem starší kolekci vyřezávacích šablonek Little Banner (Technique Tuesday) a kartičky z kolekce Strawberry Core Kit Project Life® Becky Higgins, které jsem přišila pomocí sešívačky.

Přeji vám příjemný start do nového týdne,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama