Project life Week 5/2015

9. března 2015 v 7:30 | Charlotta |  PROJECT LIFE ALBUM
V dnešním příspěvku vám představím 5. týden mého Project Life alba.
Kartičky, které jsem v tomto týdnu použila, jsou mix všeho možného - Midnight Core Kit Project Life® Becky Higgins, Kiwi Core Kit Project Life® Becky Higgins a jiný mix od Studio Calico.

Na titulku jsem použila jednu předem natištěnou kartičku z Midnight Core Kit, kterou jsem doplnila barevnými propisoty (Rub-On) Stitched Painted Rub Ons (Amy Tangerine), samolepícími písmenky a plastovými hvězdičkami.

Toto je kartička o velikosti 3x4 inch z Midnight Core Kit opět doplněná o barevné propisoty (Rub-On) Stitched Painted Rub Ons (Amy Tangerine) a tyrkysovou cedulku (Studio Calico) přilepenou pomocí washi pásky.

Předem potištěná kartička s motivem etiket, které jsem využila jako malé nástěnky. Žlutá hvězdička je barevný propisot (Rub-On) Stitched Painted Rub Ons (Amy Tangerine) a kosočtverce s nápisy jsou puffy samolepky (Studio Calico). Každou etiketku jsem doplnila o barevné brads (hřebíčky)¨.

Další předem natištěné kartičky. Na tu vlevo jsem doplnila bannery vystřižené z jiných kartiček a plastovou hvězdičku. Pravou kartičku jsem jen podtrhala a doplnila o plastovou hvězdičku.

Od těchto dvou fotografií a kartiček (Studio Calico) se odvíjelo celé barevné zpracování tohoto týdne.

Už dávno jsem chtěla použít tuto kartičku z Kiwi Core Kit Project Life® Becky Higgins. V této sadě je jich několik druhů, já si vybrala "TODAY", kterou jsem doplnila textem, propisotem srdce (Rub-On) Stitched Painted Rub Ons (Amy Tangerine), samolepící abecedou a plastovou hvězdičkou.

Poslední kartička tohoto týdne je odkazem na další měsíc.

Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama