Project life Week 35-37/2014

18. února 2015 v 11:22 |  PROJECT LIFE ALBUM
V dnešním příspěvku vám představím hned tři své Project Life týdny najednou. Již v minulých příspěvcích jsem se zmínila, že své PL album 2014 ještě nemám celé hotové. Fotografie mám již sice vytištěné nebo minimálně připravené k tisku, ale založené v albu mi pořád chybí.

Stránky v tomto příspěvku, jsou přesně pro ty, kteří nejsou příznivcem přílišného zdobení. Ve všech případech jsem použila jen kartičky z Core kitů Project Life® Becky Higgins. Doplňky jsou maximálně samolepící písmenka a datumové roller razítko. Toť vše! Usmívající se
Plastové kapsy, které jsem ve všech třech týdnech použila, jsou základní typ A.


Týden 35
Kartičky ze sady Midnight Core kit Project Life® Becky Higgins doplněné o zelené samolepící písmenka Doodlebug Limeade TEENSY TINY ALPHA, fotografie a ručně psané texty. Těšte se, již brzy budeme naskladňovat do Scrapylife e-shopu tato velmi oblíbená samolepící písmenka v nových barvách.

Pro malé zpestření jsem některé již předem natištěné etiketky vystřihla nebo jen prošila mini kancelářskou sešívačkou.

Na tuto již předem natištěnou kartičku jsem nalepila část letáku a opět doplnila samolepící písmenka Doodlebug Limeade TEENSY TINY ALPHA.


Týden 36
Kartičky Cinnamon Core kit Project Life® Becky Higgins jsem doplnila o pár etiket (vytištěné zdarma z internetu), fotografie a ručně psané texty.

Na titulní kartičku jsem nalepila označení týdne pomocí staré samolepící abecedy (Simply Stories). Na etiketu jsem natiskla pomocí roller datumovky text a datum daného týdne.

Ostatní bannerky (etiketky) jsem částečně vyřízla (viz. "check it out.") nebo celé vystřihla (viz. "READ THIS") z kartiček této kolekce.


Týden 37
Kartičky Coral Core kit Project Life® Becky Higgins jsem doplnila fotografie a ručně psané texty.

Pouze na tuto titulní kartičku jsem použila dvě věci, které nejsou součástí Coral Core Kitu Project Life® Becky Higgins. Titulka se skládá ze dvou kartiček - již natištěný nápis "hello" jsem doplnila o označení týdne pomocí samolepící abecedy Wanderlust Sticker Book ABC 4"x6" 6 sheets (Studio Calico) a datumu a textu pomocí roller datumovky. Zelená hranatá bublina je vystřižená z jiné kartičky této kolekce.

I všechny ostatní hranaté bubliny v tomto týdnu jsou vystřižené z jiné kartičky této kolekce. Některé sady mají i kartičky, které se již nemusí nijak doplňovat.

Zelený banner s textem byl uprostřed této kartičky. Vyřízla jsem ho a přilepila na okraj.

V tomto případě jsem zvolila černo/bílou fotografii, kterou jsem zasunula pod již předem natištěný a mnou vyříznutý nadpis.

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,


Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama