Project life Week 34/2014

5. února 2015 v 10:34 |  PROJECT LIFE ALBUM
Hezký den všem,

dnes vám přináším jeden ze "starších PL týdnů", který jsem, ale zpracovala až nyní. Ano, jak jsem již dříve zmiňovala, několik týdnů z minulého roku mi chybí.
Při tomto zpracování jsem netradičně začala pravou stranou - 5té narozeniny mého syna. I přes to, že se jedná o kluka, zvolila jsem kolekci Favorite Things, kterou vytvořila Heidi Swapp pro Project Life® Becky Higgins.

Vzhledem k počtu fotografií, které jsem chtěla použít, zvolila jsem "panoramatic" plastové kapsy, které k této kolekci (Favorite Things) také patří.

Panoramatické kapsy se dají použít jak s klasickými kartičkami, tak s tzv. mini folders (mini složky). Já opět využila ty z kolekce Favorite Things - Mini Folders Project Life® , které jsou oboustranně potištěné.

Nahoru jsem nalepila fotografii podlepenou vellumem (pauzovací papír), tak abych alespoň trochu zjemnila černo/bílé pruhy. Na plastovou kapsu jsem nalepila kartonovou číslici ze starší kolekce Printshop Thickers Alpha Stickers Doodle Black.
Uvnitř jsou nalepené další fotografie doplněné kartonovým srdcem z Overlay Value Kit, opět od Heidi Swapp pro Project Life® Becky Higgins.

Dalším co jsem použila, jsou foto filtry nebo třeba také tzv. overlay.
Na kartičku ze sady Favorite Things Core Kit Heidi Swapp pro Project Life® Becky Higgins jsem nejprve napsala text a nahoru jsem položila foto filtr ze sady Overlay Value Kit.

V tomto případě jsem použila foto filtr ze sady Overlay Value Kit pouze na fotografii.

Poslední kartička pravé strany je interaktivní kartička ze sady Interactive Cards Project Life®. Plastovou kapsičku jsem na straně nařízla, tak aby se dala vnitřní kartička, na které chybí text, ozdoba či fotografie, vytahovat. Nahoře je nalepené kolečko s textem ze sady Overlay Value Kit.

Levá strana tohoto týdne už se nese v klasickém duchu.
Titulní kartičku jsem doplnila jednou oříznutou kartičkou s nápisem "Leve you", kulatým výřezem z další kartičky (vše Favorite Things) a označením týdne pomocí kartonových písmen a číslic ze sady Printshop Thickers Alpha Stickers Doodle Black.

Fotografie s bílým rámečkem nalepená na zelené kartičce z kolekce Favorite Things doplněná písmenky Doodlebug Limeade Teensy Tiny Alpha a enamelovým srdíčkem ze sady Twirly Girl Self-Adhesive Enamel Hearts - tón v tónu.

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama