Project Life Školní album

13. února 2015 v 11:08 |  PROJECT LIFE ALBUM
Dnešní příspěvek je takovým předskokanem toho co budu tvořit od září tohoto roku a to jen z toho důvodu, že náš syn bude nastupovat do první třídy.
Je to další důležité období v životě člověka a já mám představu, že tyto okamžiky našeho syna na základní škole budu zachycovat právě v tomto samostatném albu. Vybrala jsem si 12´ látkové album v neutrální černo/bílé s potiskem fotoaparátů Sketchbook od Amy Tan. Kartičky se školním tématem Daily Flash Milk Money (October Afternoon) a Childhood Edition Wellington Mini Kit (Project Life® Becky Higgins). Razítka jsou ze setu I love School od Ali Edwards.

Ikdyž školní rok našeho syna začíná až v září 2015 už teď je co zaznamenávat - Den otevřených dveří, Zápis, Škola nanečisto, atd.
První strana alba je černobílá fotografie školy o velikosti 12´x12´ na kterou jsem nalepila kartičku 3´x3´ s již předem natištěným obrázkem lišky z kolekce Daily Flash Milk Money Cards (October Afternoon).

Na kartičku jsem použila razítka ze setu I love School od Ali Edwards; samolepící štítek ze sady Daily Flash Milk Money Stickers (October Afternoon) a enamelové ozdoby Teals Necessities (MME).
Následná dvoustrana je mix 12´ stránky (10 kusů 12´ kapes jsou součástí alba) a plastové kapsy Photo Poclet Pages K (Project Life® Becky Higgins).

Na levou stránku jsem použila 12´ scrapbook papír ze starých zásob na který jsem nalepila A4 pauzovací papír (z klasického papírnictví) potištěný textem. V textu jsem uvedla, jakým stylem jsme vybírali základní školu, jak probíhal zápis, co se u zápisu dělo, jak probíhal atd. Vlnkový okraj je samolepka, která zakryla lepilo a pomohla připevnit poloprůsvitný pauzovací papír.
Ač jsem příznivcem psaní rukou, v tomto případě jsem z důvodu velkého množství textu, zvolila počítač.
V horní části jsem použila razítka ze setu I love School a ještě jeden starší set "first" od Ali Edwards. Barevné čtvercové kartičky s motivem školy jsou ze sady Daily Flash Milk Money Paper Pad (October Afternoon).

Pravá strana vytvořená pomocí plastové kapsy Photo Poclet Pages K (Project Life® Becky Higgins) je vyplněna barevnými a černo/bílými fotografiemi a opět kartičkami ze sady Daily Flash Milk Money Paper Pad (October Afternoon).

Předpokládám, že před začátkem školního roku 2015/2016 budu do tohoto alba ještě přidávat informace pohledně "Školy nanečisto", která bude probíhat od března a také nákup a výběr prvního školního vybavení.

Tento typ alba se dá jednoduše přetvořit i na album pro dítko, které jde zatím jen do školky nebo na střední školu, vysokou atd. Věřte, že materiálu nasbíráte určitě dostatek :-)

Máte také něco podobného, o co byste se s námi chtěla podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama