Project life Week 1/2015

15. ledna 2015 v 11:46 |  PROJECT LIFE ALBUM
Přiznám se bez mučení, že zpracování prvního týdne tohoto roku pro mě byla taková osobní "challenge", chcete-li výzva!

Na začátku jsem si vybrala fialovou kartičku s již předtištěným textem "This will bet he best year ever!" (Studio Calico), která se mi líbila tak moc, že jsem ani moc nepřemýšlela nad její kombinací a tak nadešel problém, zvláště pak, když fialových kartiček mám všeho všudy jen tři kusy.
Nakonec jsem se rozhodla, že fialovou zkombinuji s růžovou a sytě žlutou. I to se později ukázalo jako problém - neměla jsem žádné vhodné kartičky velikosti 4x6. Poprvé přišla řada na bílé, kostičkované kartičky od Project Life Becky Higgins, které se prodávají v sadě asi po 100 kusech. Za pomoci vodových barev jsem se snažila vytvořit efekt tekoucí barvy v barevných odstínech, které jsem si předtím vybrala.
Již několikrát jsem při zpracování tohoto týdne překročila sama sebe. Poprvé, když jsem použila vodové barvy a podruhé při použití strukturovací barvy Gesso a šablon, pastu jsem dokonce zabarvovala barevnými spreji. Nejsem "patlací typ", prostě mi to nejde a hlavně jsem hned špinavá až za ušima. Nejsem vlastně vůbec tvořící typ - neumím si představit sebe samu, jak pro svůj project life designuju jednotlivé kartičky, ozdoby, atd. Já jsem přesně ten typ konzumenta, kterého má každá komerční firma ráda - kupuji již předem nadesignované kartičky, ozdoby, atd. Usmívající se

Tyto tři nadpisy jsem vytvořila pomocí již zmíněné strukturovací barvy Gesso a šablon. Gesso jsem dokonce zabarvovala barevnými spreji - fialovou a žlutou. K nadpisům jsem přidala chipboard (kartonové) hvězdičky (Studio Calico).

Jako základ titulní kartičky tohoto týdne jsem použila již předem natištěnou černo/bílou "JANUARY" (Coloring Cards Project Life® Heidi Swapp), kterou jsem doplnila částí barevné 3x4 kartičky (Studio Calico), kosočtvercové washi samolepky (Studio Calico) a wood veneer banner "SIMPLY perfect" (Studio Calico). Označení týdne je opět písmenky Studio Calico.

Všechny kartičky o velikosti 3x4 jsou od Studio Calico.
Na kartičce vlevo je nalepená malá čtvercová fotografie doplněná o krepový výřez domů (Studio Calico) který jsem ozdobila propisotem (rub-on) alá šití.
Předem natištěná kartička vpravo je doplněná jen o wood veneer ozdobu geotag.


Žlutá duhová kartička vlevo je ozdobena pomocí strukturovací barvy Gesso a šablony hvězd a přestříkaná perleťovým sprejem. Dále jsem opět doplnila krepový výřez domů (Studio Calico) který jsem ozdobila propisotem (rub-on) alá šití.
Kartička vpravo je doplněná jen o wood veneer ozdobu připevněnou pomocí sešívačky.

Kostičkovaná kartička o velikosti 4x6 na které jsem za pomoci vodových barev vytvořila efekt tekoucí barvy. Na takto připravený základ jsem nalepila fotografie (washi kolečka Studio Calico), nalepila samolepky písmen (Studio Calico) a dopsala text.

Za normálních okolností tvořím svůj týdenní project life poměrně rychle tj. cca 30 minut až max. hodinu, tentokrát jsem o dělala celý den - no prostě hrůza Usmívající se

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama