Project life host... Veronika

12. ledna 2015 v 9:29 | Veronika N. |  HOST SCRAPYLIFE
Dnešní příspěvek do kategorie Project Life zpracovala Veronika, která nám představí své krásné tvoření.

Na scrapbooking jsem přišla před pěti lety, když jsem chtěla vytvořit pěkné a netradiční svatební album. Když začal Project Life ráda jsem přešla na něj a od té doby (asi dva roky) se mi plní album jedna radost. Konečně mám důvod vyvolávat fotky a těšit se až je dám do alba a ještě doplním úžasnými kartičkami, ozdoby a nápisy. Spojili se tím tedy mé dvě velké záliby a to focení a tvoření. A můžu tak zdokumentovat náš život. Je to pro mě ta nejlepší relaxace.

Výhoda je, že si album mohou prohlížet i děti, jako ty naše a nemusím se bát, že ho zničí. Přinejhorším, když se stránka poničí tak se vymění jen jedna kapsa. Ale zatím kapsy a kvalitní album odolává všemu. I návštěvy si ho rádi prohlížejí, je to takové jiné a hezčí než klasické alba.
Svůj Project Life dělám trochu jednodušeji. Hlavní jsou fotografie, které doplním kartičky a trochu ozdobami (razítka, samolepky, washi pásky, výseky, overlays...) a to vše je v krásném albu. Ráda se dívám na tvorbu ostatních a tak doufám, že někoho potěší i ta moje.

Sady kartiček, které používám:
A další...
Všechny úpravy a koláže fotografií dělám jednoduše a celkem rychle na Ipadu. Moje oblíbená aplikace na koláže je Moldiv a na úpravy fotek Snapseed a Photogene. Na filtry a růžné "zkrášlování" mám ráda Rookie.

Děkujeme Veroniko za představení Vaší úžasné práce Usmívající se

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 14. ledna 2015 v 22:48 | Reagovat

Moc krásné fotky. Děkujeme za možnost nahlédnout "pod ruku".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama