Project life - WEEK 28/2014

29. září 2014 v 9:52 |  PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden vám představím zpracování 28. týdne mého Project Life alba.


Kartičky, které jsem tentokrát použila, jsou mixem od Studio Calico a jedna tmavě modrá s fotoaparáty z Jade Core Kit Project Life® Becky Higgins.


Barvy, které jsem si na začátku vytyčila, jsou lososová a tyrkysová, vše ostatní jsem postupně dodávala, dokud jsem nebyla spokojená. Razítka, sequins (flitry) a papírové bannerky jsou hlavní ozdobou mé dvoustrany.


Krásná titulní kartička (Studio Calico) s mraky a peříčkem (pořád a pořád se podvědomě vracím k čemukoliv kde je zachycené nebe) jsem doplnila o samolepky označující číslo týdne (Studio Calico), lososovo/duhové sequins (Studio Calico) a na 3D samolepících čtverečcích nalepený banner "Live for today" (Studio Calico).
Na předtištěnou kolonku "date: --/--/----" jsem přerazítkovala za pomocí inkoustu (Soft Cantalupe - Hero Arts) razítkem šmouhy (Notebook Essentials - Hero Arts).


Opět předtištěná kartička (Studio Calico) na kterou jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem, nalepila banner na 3D samolepící čtverečky, natiskla (barva: Tuxedo Black - Memento) razítka příborů a srdíček (Hey There - Amy Tangerine) (barva: Aquatic Splash - Memento).


Velmi jednoduše pojaté kartičky - na jedné plno textu a na druhé pouze fotografie s banner na 3D samolepících čtverečcích.


Na této kartičce (Studio Calico) jsem využila předem natištěných dnů v týdnu ke kterým jsem popsala co se kdy v daný den dělo. Ještě před tím, než jsem vlastnoručně napsala text do pravého spodního rohu, jsem opět natiskla razítko šmouhy (Notebook Essentials - Hero Arts), kterou jsem přelepila samolepkami "OUR" (Studio Calico);nad a pod doplnila další razítka (Studio Calico a Lawn Fawn) a nakonec jsem nalepila sequins.


Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama