Září 2014

Project life - WEEK 28/2014

29. září 2014 v 9:52 PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden vám představím zpracování 28. týdne mého Project Life alba.


Kartičky, které jsem tentokrát použila, jsou mixem od Studio Calico a jedna tmavě modrá s fotoaparáty z Jade Core Kit Project Life® Becky Higgins.


Barvy, které jsem si na začátku vytyčila, jsou lososová a tyrkysová, vše ostatní jsem postupně dodávala, dokud jsem nebyla spokojená. Razítka, sequins (flitry) a papírové bannerky jsou hlavní ozdobou mé dvoustrany.


Krásná titulní kartička (Studio Calico) s mraky a peříčkem (pořád a pořád se podvědomě vracím k čemukoliv kde je zachycené nebe) jsem doplnila o samolepky označující číslo týdne (Studio Calico), lososovo/duhové sequins (Studio Calico) a na 3D samolepících čtverečcích nalepený banner "Live for today" (Studio Calico).
Na předtištěnou kolonku "date: --/--/----" jsem přerazítkovala za pomocí inkoustu (Soft Cantalupe - Hero Arts) razítkem šmouhy (Notebook Essentials - Hero Arts).


Opět předtištěná kartička (Studio Calico) na kterou jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem, nalepila banner na 3D samolepící čtverečky, natiskla (barva: Tuxedo Black - Memento) razítka příborů a srdíček (Hey There - Amy Tangerine) (barva: Aquatic Splash - Memento).


Velmi jednoduše pojaté kartičky - na jedné plno textu a na druhé pouze fotografie s banner na 3D samolepících čtverečcích.


Na této kartičce (Studio Calico) jsem využila předem natištěných dnů v týdnu ke kterým jsem popsala co se kdy v daný den dělo. Ještě před tím, než jsem vlastnoručně napsala text do pravého spodního rohu, jsem opět natiskla razítko šmouhy (Notebook Essentials - Hero Arts), kterou jsem přelepila samolepkami "OUR" (Studio Calico);nad a pod doplnila další razítka (Studio Calico a Lawn Fawn) a nakonec jsem nalepila sequins.


Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta

Project life - WEEK 29/2014

22. září 2014 v 11:14 PROJECT LIFE ALBUM
Tentokrát jsem použila novinkovou kolekci Project Life® Becky Higgins a Heidi Swapp GOLD FOIL KIT, kde jak už je z názvu kolekce patrné převládá zlatá barva.


V celém tomto týdnu jsem použila kartičky ze sady Gold Foil Kit, které jsem doplnila o kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins.Zdobení jsem zvolila opět decentní pomocí vellumových hvězdiček (Studio Calico), zlatých kartonových ozdob (Gold Foil Kit) a papírových etiket (Studio Calico digital).


Dvě fotografie o velikosti 3'x4' s bílým rámečkem jsem nalepila na kartičku 4'x6' ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Již předem potištěnou kartičku jsem nařízla a fotografie zasunula pod výřez anásledně jsem doplnila vellumové a kartonovou, zlatou hvězdičku (Gold Foil Kit).


Fotografie vlevo je nalepená na kartičce (Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins) o velikosti 3'x4' a doplněná o vellumové hvězdičky, které jsou součástí Gold Foil Kit.
Vpravo jsem na kartičku (Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins) o velikosti 3'x4' nalepila zlatě potištěnou kartičku (Vellum & Tags Project Life®) z pauzovacího papíru a nalepila zlaté, kartonové tečky, které jsou také součástí Gold Foil Kit.


Fotografie vytištěná pomocí tiskárny Canon Selphy CP900, kdy jsem rohy "zakulatila" pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins je doplněna o kartonovou etiketu "XOXO" (Gold Foil Kit), zlaté papírové bannerky (Studio Calico) a vellumovou hvězdičku (Studio Calico).Další fotografie vytištěná pomocí tiskárny Canon Selphy CP910, kdy jsem rohy "zakulatila" pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, která je doplněna pouze o kartonové hvězdičky (Gold Foil Kit).Tuto "kartičku" jsem vytvořila za pomoci svatebního oznámení s vyseknutým motýlkem, na které jsem nalepila fotografii o velikosti 4'x6' a následně přilepila ozdobu, kterou měl každý svatebčan na klopě.

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta

Project Life® Becky Higgins od Heidi Swapp

15. září 2014 v 12:10 DOPORUČUJEME
Dnešní příspěvek bude představení dalších možností využití nové kolekce Project Life® Becky Higgins od Heidi Swapp.

Heidi Swapp se rozhodla, že vytvoří pomocníka jak využít vše co navrhla pro Project Life® Becky Higgins a vydala elektronický časopis, který je ZDARMA a má 95 stran - Heidi's new e*idea book!

Něco málo můžete vidět i v tomto příspěvku níže na obrázcích Jen Evans:Celou kolekci můžete zakoupit v našem e-shopu www.scrapylife.cz.

Hezký den,


CharlottaProject life - WEEK 27/2014

11. září 2014 v 13:23 PROJECT LIFE ALBUM
Konečně jsem se dostala k tomu, abych si pohrála s novou kolekcí Project Life® Becky Higgins a Heidi Swapp. Vybrala jsem si kolekci DREAMY, která se dá kombinovat i s originál kolekcí DREAMY od Heidi Swapp. Tato originál kolekce vyšla již dříve a není prioritně navržena na Project Life a kterou také můžete najít v našem e-shopu www.scrapylife.cz

To, že použiji Dreamy Core Kit Project Life® Becky Higgins jsem věděla ihned, jakmile jsem měla před sebou fotografii s duhou, kterou jsem vyfotila spolu s kopulí pražského Národního muzea z okna naší kuchyně.


Jako podklad používám vždy plastové desky (tentokrát Design "A" Project Life® Becky Higgins) na které si rozložím dané fotografie. Následně se rozhodnu jak velké a barevné kartičky použiji. Postupně přidávám ozdoby, což v tomto případě byly wood venner (dýha), labels (etikety), vellumové ozdoby a drobné, růžové samolepky se slovy.


Stejně tak jako tato titulní kartička jsou i všechny ostatní použité kartičky ze sady Dreamy Core Kit Project Life® Becky Higgins. Tuto jsem doplnila o wood veneer abecedu a čísla (Studio Calico) a etiketu (Studio Calico digital) na kterou jsem nalepila drobnou, růžovou samolepku "love is in the air" (Studio Calico).

Toto je fotografie, která mě přesvědčila o tom, že tentokrát použiji Dreamy Core Kit Project Life® Becky Higgins. Na fotografii jsem nalepila pouze vellumové (průhledné) srdce z Dreamy kolekce (Dreamy Clear Words Heidi Swapp).

Na druhou kartičku z této kolekce jsem nalepila etiketu (Studio Calico digital) na kterou jsem nalepila drobné, růžové samolepky (Studio Calico).

Vzhledem k tomu, že tato kolekce je opravdu krásná jsou všechny ostatní kartičky dozdobeny jen decentně.


Na této kartičce jsem použila novinkové rotační razítko od Heidi Swapp.
Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Me.ology kolekce Fancy Pants

2. září 2014 v 13:25 DOPORUČUJEME
Pojďme si v tomto pošmourném počasí, pomocí Me.ology kolekce od Fancy Pants
připomenout trochu toho prázdninového sluníčka.

Kolekci Me.ology pro Fancy Pants vytvořila Nancie Rowe-Janitz, která vytváří nejen design papírů, látek, digitální koláže.
Celá kolekce je navržena v jasných, zábavných letních barvách a dle slov Nancie má elektrizovat a způsobovat pocit štěstí
Kolekce se dá využít na všechny možné typy projektů
od klasických Scrapbook stránek (12`), Project Life, Cardmaking až po dekorativní tvoření.


Kolekci Me.ology můžete zakoupit v našem e-shopu www.scrapylife.cz


Krásné tvoření,

Charlotta