Srpen 2014


Project life - WEEK 26/2014

23. srpna 2014 v 12:30 PROJECT LIFE ALBUM
Dnes vám představím zpracování project life 26. týdne ke kterému jsem přidala "insert" v podobě části plastové kapsy Becky Higgins (typ D). Čas od času tuto možnost využívám, zvláště když mám více fotografií, které chci mít všechny v albu a většinou se jedná o nějakou speciální "akci", ale k tomu až později.


Všechny použité kartičky jsou ze sady Kraft Core kit Project Life® Becky Higgins.
Nikdy jsem si nemyslela, že tuto sadu použiji, protože mě kartičky samy o sobě moc nezaujaly, ale vzhledem k tomu, že jsem chtěla využít dvou kartiček "WHO?" a "WHY?" rozhodla jsem se, že tuto sadu zkusím a musím říct, že jsem více než spokojena Usmívající se.

Vše jsem zkombinovala se samolepkami z písmenkové sady (Simple Stories) a několika razítky.

Zjistila jsem, že ráda fotím letadla na nebi a tak jsem jednu z těchto fotografií použila jako titulní kartičku a jen doplnila písmenky ze samolepící vellumové abecedy Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).


Tato kartička je jen fotografie vytištěná na mé oblíbené tiskárně Canon Selphy CP910 a doplněná o samolepky z písmenkové sady (Simple Stories), které jsem nejdříve nalepila na jednu z kartiček ze sady Kraft Core kit Project Life® Becky Higgins a následně vystřihla, abych je mohla nalepit na fotografii.


Vždy se snažím, aby má dvoustrana daného project life týdne byla propojená a působila celistvě. V tomto případě jsem využila barvy.
Na levou kartičku jsem doplnila pouze text a samolepku z písmenkové sady (Simple Stories).
Část pravé kartičky jsem nařízla a vložila jen fotografii s bílým rámečkem.

Jak jste si mohli všimnout, tentokrát jsem zdobení kartiček moc nedala, důvod je jasný - jsem pozadu, ale vůbec nic si z toho nedělám, protože až bude ošklivě; nebudou letní prázdniny a vše kolem, bude dost času na tvoření u project life nebo jakéhokoliv jiného papírového tvoření. Jednoduše řečeno, je čas SBÍRÁNÍ INSPIRACE a MATERIÁLU! (musím si to nějak zdůvodnit S vyplazeným jazykem)Tyto dvě kartičky spolu souvisí a tak jsem na jednu již předem natištěnou kartičku nalepila fotografii z již zmiňované sady a přidala jen text. Velikost fotografie (4x6) jsem zvolila záměrně, protože by na menší nebylo nic vidět.
Druhou kartičku jsem si až na rámeček s knírkem vytvořila sama za pomoci různých razítek (Studio Calico a Hero Arts) a doplnila dvě malá enamelová srdíčka.


Ano, toto jsou ty dvě zmiňované kartičky "WHO?" a "WHY?", kvůli kterým jsem v tomto týdnu použila sadu Kraft Core kit Project Life® Becky Higgins. Doplnila jsem na ně jen text a samolepící šipky, které navigují, ke které fotografii daný text patří.


Jak už jsem se zmínila možnost vložení "insertu" využívám, když mám více fotografií, které chci mít všechny v albu a většinou se jedná o nějakou speciální "akci" - tentokrát to byla zahradní slavnost k ukončení roku naší školky.


"Insert" jsem nijak neodlišovala a použila opět kartičky ze sady Kraft Core kit Project Life® Becky Higgins. Nadpis je písmenky ze samolepící vellumové abecedy Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

SCRAPBOOK NOVINKY

20. srpna 2014 v 14:20 DOPORUČUJEME
Prohlédněte si novinky, které jsme naskladnili do našeho e-shopu www.scrapylife.cz
Po kliknutí na jednotlivé obrázky se vám zobrazí dané zboží.


Zdroj foto: Becky Higgins, My Mind`s Eye, Technique Tuesday,Daniela Dobson, Tanis Giesbrecht

Project life - WEEK 25/2014

15. srpna 2014 v 17:00 PROJECT LIFE ALBUM
Už dlouho jsem se chystala na vytvoření růžovo-modré kombinace svého project life týdne.


Vzhledem k tomu, že na mě tato kombinace působí už takto dost "plně" použila jsem jen malé množství doplňků ze dvou různých sad. Většina použitých kartiček jsou ze sady Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins a dvě ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins


Sada Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins obsahuje kartičky, které jsou dle mého názoru krásné už samy o sobě a tak jsem jich tentokrát pár použila a jen decentně dozdobila.


Když se nemohu rozhodnout, kterou fotografii použít vytvořím jednoduše koláž za pomoci mé domácí foto tiskárny Canon Selphy CP910. Ti co ji nemají, nemusí zoufat a mohou použít na internetu veřejně dostupný program PicMonkey.

Vlevo nahoře "A MEMORY I …." a vpravo dole "CELEBRATE" jsem na fotografie přilepila dva růžové bannery, které jsem vystřihla z kartiček ze sady Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins.

Na titulní kartičku ze sady Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem přidala tmavě-modrou samolepící chipboard (kartonovou) abecedu a srdíčka (Studio Calico). Razítko "25" (Studio Calico) a text "thank you …." (Technique Tuesday by Ali Edwards).

Slovo "Magic" na kartičce (Studio Calico) jsem zvýraznila "Glossy accent" lepidlem, abych mu dodala trochu plastičnosti a doplnila o enamel srdíčka (My Mind`s Eye).
Na druhou kartičku ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem jen nalepila fotografii s bílým rámečkem a tmavě-modrou samolepící chipboard (kartonovou) abecedu

Jedinou úpravou na těchto dvou kartičkách ze sady Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins bylo doplnění vlastnoručně psaného textu a naříznutí malého srdíčka na zastrčení fotografie.

Tuto kartičku o velikosti 4'x6' ze sady Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem rozřízla tak aby se mi vešla do dvou kapes - doplnila text; tmavě-modrou samolepící chipboard (kartonovou) abecedu a srdíčko (Studio Calico) a fotografii s bílým rámečkem.

Kombinace dvou kartiček ze sad Midnight a Strawberry Core kit od Project Life® Becky Higgins doplněné o enamel šipku (My Mind`s Eye), tmavě-modrou samolepící chipboard (kartonovou) abecedu a fotografii.

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta

Project Life - Svatební album

8. srpna 2014 v 11:35 | Eva |  HOST SCRAPYLIFE
Dnešní příspěvek je krásné svatební album od Evy.
---

Album (Rain Mini Becky Higgins) je vytvořené, jako památka na náš svatební den. Svatba se konala letos v dubnu a já chtěla mít album "do ruky".


Použila jsem 90% fotek, mám ráda svá alba převážně o fotkách, bez velkých zdobení. Máme malou holčičku a druhé miminko na cestě, tak není čas na velké "projekty" Usmívající se
Doplnila jsem album mini kitem Wedding edition od Becky Higgins, který svým černobílým designem skvěle doplnil naší netradiční svatbu.


Použila jsem pásky na ruku a placky, které jsme měli místo vývazků pro hosty, dále svatební oznámení a pár dalších drobností z daného dne.


---
Evi, moc díky, že jste se s námi podělila! Ch.
---

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Project life - WEEK 24/2014

4. srpna 2014 v 7:29 PROJECT LIFE ALBUM
Dnešní zpracování project life je především s akcenty dřeva a zelené barvy doplněné sytě červenou.Vzhled dřeva jsem použila v podobě papírových kartiček, wood veneer ozdob a dřevěné abecedy. Project life kartičky jsou mix Studio Calico; Midnight Core kit Project Life® Becky Higgins; Sunshine Core kit Project Life® Becky Higgins a část 12' čtvrtky October Afternoon.

Titulní kartička je doplněná o červenou, papírovou krajku a wood veneer (dýha) nadpis "June" vše Studio Calico

Již předvytištěná kartička (Studio Calico) vlevo je doplněna pouze o enamelku ve tvaru srdíčka
Kartička se dřevěným motivem (Studio Calico) označuje číslo týdne pomocí wood veneer ozdob (Studio Calico)

Vzhledem k tomu, že jsem neměla kartičky, které by se mi hodily (líbily) rozhodla jsem se použít část staré 12' čtvrtky (October Afternoon). Čtvrtka je i pojícím prvkem několika fotografií z jednoho víkendu na chatě. Vše jsem doplnila wood veneer výřezy (Studio Calico).

Tento týden jsem také neměla tolik fotografií a tak jsem se rozhodla využít několik kartiček, které se mi líbí jen tak samy o sobě. Jedna z nich je tato zelená ze sady Sunshine Core kit Project Life® Becky Higgins a opět je doplněna o wood veneer elementy (Studio Calico).


Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta