Červen 2014

Sheer Metallic Albums Made Easy Card Set

27. června 2014 v 11:19 AKCE & SLEVY
Od dnešního dne Vám v e-shopu www.scrapylife.cz nabízíme ½ sady Sheer Metallic Albums Made Easy Card Set za úžasnou cenu 89,- Kč


Jedná se o 34 kusů vellumových (transparentních), journalingových kartiček, které obsahují zlaté, stříbrné a bronzové akcenty a jsou vhodné pro Váš Project Life nebo jako skvělý doplněk pro scrapbooking a cardmaking projekty.


Set obsahuje :
24 kusů 3x4 project life kartiček (12 různých designů)
10 kusů 4x6 project life kartiček (5 různých designů)
1 kus 3x4 vellumové obálky

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly WE R MEMORY KEEPERS, ale vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců. Vše je acid & lignin free a určeno k archivaci.

Designer: WE R MEMORY KEEPERS
Kolekce: Sheer Metallic

Hezký kreativní den ,

Charlotta

Zdroj foto: www.weronthenet.com

Album - školní rok 2013/2014

25. června 2014 v 15:37 PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden je konec školního roku a s tím Vám domů přibude plno fotografií, výtvarných děl a pracovních listů Vašich dětí.

Co s tím? Zabere to hodně místa, ale vyhodit se Vám to samozřejmě nechce a ani nemůžete.

Můj syn je druhým rokem ve školce a každý rok mu dělám školní (školkové) album. Protože jsem první rok začala používat kartonové album od Simply Stories mám v plánu dojet školku v tomto stylu.


První co si vždy pořídím je album, set samolepek, chipboard ozdob a papírů, který se mi líbí. Plastové kapsy jsou v případě kartonového alba od Simple Stories součástí, ale dají se i dokoupit.

Již minulý rok jsem si připravila (ve word dokumentu) texty, které jsem si natiskla na některé originál stránky do alba (Simple Stories), ale i na prázdné papíry uříznuté na požadovanou velikost 6'x8'.


Originály uměleckých děl svého syna chvilku skladovat budu, ale neumím si moc představit, že za ty roky budu mít někde stohy papírů, které stejně nikdo prohlížet nebude. A tak si jednotlivá dílka přefocuji, vyvolám a následně vložím do příslušného alba. Nevím, jak u vás, ale můj syn ke každému obrázku co namaluje, má výklad, co vytvořil a tak to vždy na zadní stranu napíšu a při vkládání do alba mám o journaling postaráno.


Fotografie pořizuji přes celý školní rok, ať už jsou to prostory školky, cesta do školky, když jdu syna vyzvednout, besídky atd.
Speciální akce jako je třeba balení, přípravy a cesta k autobusu na školku v přírodě je další možný materiál. Naše paní učitelky na školce v přírodě děti fotí a fotky pak poskytnou i rodičům. Stejně tak jako akce ve školce během školního roku, kterých se rodiče neúčastní.


Je mnoho materiálu, který si děti ze školek a škol přinesou domu, tak proč ho nevyužít.

Od základní školy chci pak už dělat klasické Project Life album s kartičkami, ve kterém bude zaznamenáno všech devět let. Skvěle se k tomu například hodí Wellington Project Life® mini set Becky Higgins.Máte také své album, o které se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Scrapbook - Project life WEEK 20/2014

23. června 2014 v 15:47 PROJECT LIFE ALBUM
Také jste propadla Scrapbooku a máte "nasysleno" plno materiálu, ozdob a pomůcek? Přišel Project Life a ač přes prvotní nezájem a přesvědčování se sama sebe, že teď přeci vše nevyhodím a nezačnu najednou s Project Life, vás přesto láká?

Nebo si chcete Project Life stránku jen tak vyzkoušet?

Mám pro vás dobrou zprávu, nemusíte se zbavovat a pořizovat nic nového!

Na dnešním příspěvku si ukážeme, jak lze využít Scrapbook 12" a 6" papíry při zpracování Project Life týdne.

V celém tomto týdnu jsem použila jen dvě originál Project Life kartičky a zbytek je ze scrapbook 12" a 6" papírů ze sady Sketchbook (Amy Tangerine).

Na této straně jsou použity převážně scrapbook 6" papíry ze sady Sketchbook (Amy Tangerine), které jsem uřízla na potřebnou velikost 4"x6".
Zlatý výřez "family time" je vytvořen pomocí řezacího plotru Silhouette Cameo.

Celá tato strana je ze scrapbook 12" papíru "Paige`s Portraits" ze sady Sketchbook (Amy Tangerine), který jsem rozřezala na příslušné velikosti dle plastových kapes. Některé natištěné rámečky jsem vyplnila fotografií nebo textem.

Protože jsem měla i dvě větší fotografie, které jsem chtěla také vložit, použila jsem látkové rámečky ze sady Stitched Fabric Frames (Flea Market - Maggie Holmes) - na obrázku nejsou tak krásné jako ve skutečnosti Usmívající se.

Na titulku tohoto týdne jsem použila kartičku s již natištěným nápisem "hello" ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins, kterou jsem ozdobila o samolepící písmenka ze sady Limeade TEENSY TINY ALPHA (Doodlebug), zlaté kartonové srdíčko Hearts Gold Chipboard Shapes (Studio Calico), barevné kamínky Candy Shoppe (Queen&Co.) a nakonec jsem doplnila prošití na šicím stroji.

Tuto fotografii jsem nalepila na scrapbook 6" papír ze sady Sketchbook (Amy Tangerine), který jsem uřízla na potřebnou velikost 4"x6" a doplnila žlutou etiketu (Studio Calico digital) na kterou jsem pomocí šicího stroje přišila modrý a žlutý obdélníček s textem - oboje výřez z papíru ze sady Sketchbook (Amy Tangerine). Nakonec jsem doplnila zlaté kartonové srdíčko Hearts Gold Chipboard Shapes (Studio Calico).

Druhá a poslední originál project life kartička použitá v tomto týdnu je za sady Sunshine Core kit od Project Life® Becky Higgins, kterou jsem použila jako podklad pod fotografii s bílým rámečkem.
Kartička vedle je vytvořená ze zbytků, které jsem nalepila na bílý papír o velikosti 3"x4", prošila na šicím stroji a doplnila opět zlaté kartonové srdíčko Hearts Gold Chipboard Shapes (Studio Calico).

Další scrapbook 6" papír ze sady Sketchbook (Amy Tangerine), který jsem uřízla na potřebnou velikost 4"x6" a doplnila žlutou etiketu (Studio Calico digital) a fotografii, kterou jsem pomocí šicího stroje prošila. Rohy jsem u všech papírů zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins.


Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Project life "Den otců" album od Patricia Roebuck

17. června 2014 v 10:26 HOST SCRAPYLIFE
Dnešním příspěvkem nám přispěla samotná Patricia Roebuck, která je členkou mnoha design týmů význačných scrapbook výrobců a distributorů.

Album, které nám dnes představí je pro Pink Paislee a představuje v něm jeden z mnoha typů project life alba a jeho zpracování ke Dni otců, který se slaví v červnu.


---

Zdravím, fanoušci Pink Paislee.

Když jsem přemýšlela o tom co vytvořit ke Dni otců, rozhodla jsem se, že udělám dárek pro tátu, který bude s fotkami naší dcery! Použila jsem malé album o rozměrech 9"x8.5" s kombinací plastových kapes ve velikostech 2-3×4, 1-4×6; 8,5 × 6,25; 4-3 × 3, 1-2 × 6,25 palců.


Desky alba byly původně z kartonu. A tak jsem je zvenku i zevnitř přemalovala mixem barev od Martha Stewart "Multi-Purpose Satin Gray Wolf" a "Wedding Cake".Na zdobení zvenku i zevnitř jsem většinou použila kolekci Switchboard, ale také jsem přidala něco málo z
Hello Sunshine a Pen Pals.Použila jsem z těchto kolekcí většinou měkké barvy a to zejména pro dětské fotografie, ale pak jsem začala používat i odvážnější barvy a vzory.


Vybrala jsem si své nejoblíbenější fotky mého manžela a naší dcery od doby, kdy jsme ji adoptovali. I když mám nějaké skvělé fotografie z iPhonu, zůstala jsem raději u kvalitnějších DSLR fotografií. Chtěla jsem, aby to byl speciální dárek. Takže jsem při výběru fotografií byla velmi pečlivá a věnovala jsem se i barevnosti fotek a jejich následnému zdobení.Sady razítek a vyřezávacích šablon z kolekcí Pen Pals, Hello Sunshine a Switchboard s celkovým tématem šel skvěle dohromady. Razítka vytvořila hloubku a ozvláštnila jednotlivé plastové kapsičky, aniž by působily přecpaně. Ale i přesto jsem měla stále plno prostoru použít mnoho chipboard ozdob a puffy samolepek, stejně tak jako Switchboard a Hello Sunshine ephemera pack, který je plný vellumových (transparentních) a papírových výřezů.
Zde jsem použila Pen Pal razítko a vyřezávací šablonu psacího stroje, pak jsem vyřízla nápis, tak abych ho mohla natisknout na papír, který vylézá z psacího stroje. Doplnila jsem to pak jedním vellumovým kouskem z kolekce Switchboard ephemera pack.Hello Sunshine razítko mraku je pouze jeden mrak, ale můžete vytvořit dva, pokud je přerazítkujete a následně pak vystřihnete. Jsem pedant na vystřihování a tak jsem použila výřezy z kolekce Hello Sunshine a Switchboard, tak abych tuto kapsu dokončila.


Zde jsem opět použila razítka z kolekce Hello Sunshine. Květiny v rohu jsem narazítkovala za pomoci křídových razítkovacích barev a pak jsem přidala trochu akvarelek do středů květin. Část nápisu razítka jsem vyřízla, tak abych na této ozdobě ze Switchboard kolekce mohla razítkovat. Vše jsem dokončila ozdobami z kolekce Hello Sunshine.Poslední stranu o velikosti 8,5×6,25 jsem věnovala své dceři. Uřízla jsem obyčejný, hladký kus bílého tvrdého papíru a dala jí ho s tím, aby vytvořila co ona sama chce. Namalovala obrázek kde je ona a tatínek v tričku s Mickey Mousem.A přidala poznámku na druhou stranu.


Díky, že jste se zastavili. Doufám, že Vás to inspirovalo a ujistěte se, že jste tyto kolekce neminuli.

Použité kolekce: Switchboard, Hello Sunshine, Pen Pals
---

Jen pro doplnění: Kolekci Pen Pals (Pink Paislee) máme již objednanou a měli bychom ji koncem měsíce naskladnit v našem e-shopu www.scrapylife.cz stejně tak jako razítka a vyřezávací šablony z těchto kolekcí. Pokud si je chcete předem rezervovat ozvěte se nám na info@scrapylife.cz

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den, Charlotta


Patricia, thank you to let us know your beautiful work Usmívající se Wish you all the best! XO, Charlotta

Zdroj:
- Patricia Roebuck Blog - http://roebuck-adventures.blogspot.cz/
- Pink Paislee - http://www.pinkpaislee.com/HIGHLINE kolekce Basic Grey

12. června 2014 v 18:38 DOPORUČUJEME
Venku svítí sluníčko, je teplo, veselá nálada a tak si pojďme představit jednu z mnoha kolekcí tohoto roku, která toto vše představuje.


Kolekci HIGHLINE pro Basic Grey vytvořila úžasná Kelly Purkey, která má neskutečné nadání na nádherné a hlavně velmi úspěšné kolekce.

Celá kolekce má krásné, plné, teplé barvy a spolu s černobílými, vzorovanými papíry skvěle ladí. Černá je opravdu "hutná" černá, ne žádná tmavě šedá.

Mix barev je inspirován šplouchajícím oceánem při západu slunce; vášnivou růžovou; pikantní mandarinkovou a zlatožlutou. Jednotlivé barvy se do sebe nenásilně vpíjí.

Kolekce HIGHLINE je prezentována svým mladistvým charismatem a má připomínat - žít život naplno! Chce a dle mého názoru se jí to daří, vzbudit ve Vás tvůrčí náladu.


Celá kolekce HIGHLINE uspokojí všechny co mají rádi papírové tvoření od klasického Scrapbooku přes Cardmaking až po současný hit Project Life.Sada obsahuje:
1 list 12" samolepící abecedy
1 list 12" samolepících ozdob
12 listů oboustranných potištěných 12" čtvrtek
Vše v této sadě jako celá kolekce je acid & lignin free a tím pádem určeno k archivaci.

Ti co mají rádi Project Life kolekce nabízí Highline Waterfall Theme Pack

Sada obsahuje:
2 archy (4"x6") samolepící abecedy
2 archy (4"x6") samolepících cedulek
6 kusů journalingových kartiček o velikosti 4"x6"
8 kusů journalingových kartiček o velikosti 3"x4"
výběr papírových výseků v sáčku o velikosti 3"x4"


Sada papírů 6"x6" - 36 listů (18 různých designů)

Highline Cardstock Die Cut Frames w/ Overlays - 10 kusů foto filtrů s rámečky různých velikostí a designů


Highline Cardstock Die-Cuts & Transparencies - Sada vellumových (transparentních) a papírových ozdob různých tvarů


Highline Printed Self-Adhesive Chipboard - 59 kusů samolepících kartonových ozdob různých tvarů


Highline Mixed Brads - 13 kusů hřebíčků různých designů a 3 etikety


Pojďme se také podívat na nějaké výtvory, které se z této kolekce dají vykouzlit. A pokud jste dočetli a doprohlédli až sem najdete zde návod na krásné papírové polštářky od nápadité Nicole Nowosad Usmívající se


velikosti čtverečků jsou 1.75" a 2"

zdroj: Papermarket


Tak co, nabudilo Vás to? Pokud ano, záměr Kelly Purkey byl naplněn Usmívající se

Krásné tvoření,

Charlotta


Project life - WEEK 19/2014

9. června 2014 v 9:55 PROJECT LIFE ALBUM
Krásný slunečný den!!!

Tento týden Vám představím "WEEK 19", který jsem zpracovala v jasných zeleno-růžových barvách. Opět je velmi jednoduše zpracovaný s pár doplňky, především zlatými.


Většina použitých kartiček je ze sady Sunshine Core kit od Project Life® Becky Higgins. Zbytek kartiček je buď různých designérů Studia Calico a vlastní z bílého papíru, zaoblené Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins.Na titulní kartičku tohoto týdne jsem použila kartičku Studio Calico s předem natištěným motivem šipek a textu na kterou jsem nalepila etikety (Studio Calico digital) a zlaté kartonové ozdoby Stars Gold Chipboard Shapes a Cameras Gold Chipboard Shapes (Studio Calico).Obě tyto kartičky jsou velmi jednoduše zpracované.
Na kartičce vlevo je naříznutý předem natištěný text, pod který jsem vsunula fotografii.
Kartičku vpravo jsem jen doplnila růžovým, samolepícím kamínkem.


Tuto kartičku ze sady Sunshine Core kit od Project Life® Becky Higgins u které jsem nařízla srdíčko a vložila fotografii, jsem doplnila o část kartičky původní velikosti 3'x4' také ze sady Sunshine Core kit od Project Life® Becky Higgins. Samolepící abeceda "Top 5" je Limeade TEENSY TINY ALPHA (Doodlebug).


Další kartičky, které jsou od Studio Calico a opět velmi jednoduše zpracované.
Předem natištěná růžová kartička vlevo je jen doplněná o badge (odznak) Daily Flash Good Day (October Afternoon).
Kartička vpravo je naříznutá ve spodní části předem natištěného banneru, doplněná o fotografii a zlaté kartonové srdce ze sady Hearts Gold Chipboard Shapes (Studio Calico) připevněné mini sešívačkou.


Jako základ této kartičky jsem použila bílý papír o velikosti 4'x6' kde jsem rohy zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Základ jsem potiskla razítky Today Circles by Ali Edwards - EXCLUSIVE May 2014 (Technique Tuesday), doplnila samolepící kamínky ve stejné barvě jako razítkovací inkoust a nalepila fotografie.


Obálku (Simple Stories), která byla v originální podobě větší jsem doplnila o zlaté kartonové ozdoby Stars Gold Chipboard Shapes a Cameras Gold Chipboard Shapes (Studio Calico). Nápis "(NOT) THE END" je výřez kartičky ze sady Sunshine Core kit od Project Life® Becky Higgins, který jsem podložila zlatým papírem ze sady papírových výřezů Flea Market Ephemera Pack (Maggie Holmes).

Máte také svůj project life či jiný papírový projekt o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?

Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký týden,

Charlotta

Boys Rule od Crate Paper a SOUTĚŽ

2. června 2014 v 17:26 DOPORUČUJEME
Dnes Vám chci představit úžasnou a moji vůbec nejoblíbenější klučičí řadu - Boys Rule od Crate Paper.


Tato kolekce je plná ikonických tvarů z různých materiálů jako je karton, vellum nebo wood veneer. Boys Rule je univerzální pro každý věk. Hodí se pro novorozené kluky až pro ty na vysoké škole Usmívající se, kteří milují skateboard, kolo, videohry a vše mezi tím.

Boys Rule Cloth D-Ring Album 12x12 - Kroužkové D-ring album potažené látkou dodáváno s 10ti plastovými kapsami

Podívejte se, co se dá z této kolekce vytvořit:

Rádi se od Vás dozvíme, která část této kolekce se Vám líbí. Zanechte komentář na Facebooku a ti co budou dál tento příspěvek na Facebooku sdílet, můžou vyhrát Boys Rule Printed Wood Veneer Shapes.
Slosování a vítěz bude vyhlášen v pondělí 9.6.2014


Krásný den,

Charlotta