Květen 2014

Scrapbook „Mini Stencils“ Heidi Swapp

28. května 2014 v 13:13 DOPORUČUJEME
Pojďme si dnes představit novinkové šablony "Mini Stencils" od Heidi Swapp, které najdete i u nás v e-shopu www.scrapylife.cz


Každá sada obsahuje 6 plastových šablon o velikosti 3'x4' a 6 bílých kartiček stejné velikosti. Šablony jsou v kartonovém obalu s dvěma kapsami, který je určen k jejich skladování.Šablony můžeme například použít:
- s barvou ve spreji, kterou přestříknete na podložený papír
- natupujete barvu přes šablonu
- natupujete lepidlo na glitry a následně jimi vzor posypete
- přerazítkujete
- suché embossování - viz. video níže (druhé)
- obkreslíte atd.Dají se použít na všech možných materiálech jako je papír, látka, dřevo a mnoho jiných.

Šablony jsou vhodné využít u klasického Scrapbook a Cardmaking, ale jsou také určené pro Project Life tvoření a tím, že jsou o malinko větší než 3'x4' je s nimi na těchto PL kartičkách velmi čistá a přesná práce.

Dále s nimi můžeme dotvořit bannery, rámečky a jiné výseky, které se dají následně využít k dalšímu tvoření.

Šablona se po použití očistí nejlépe vložením mezi dvě kuchyňské papírové utěrky a vrátí se zpět do přiloženého obalu.

Podívejte se, jak s nimi pracuje Heidi Swapp:

Zdroj: Youtube - Heidi Swapp Stencil Minis HD

Zdroj: Youtube - Dry Embossing Heidi Swapp Stencil Minis

Další video můžete vidět u těchto produktů v našem e-shopu www.scrapylife.cz


Přeji krásný den a příjemné tvoření,

Charlotta

Zdroj foto: Heidi Swapp

Project life - WEEK Velikonoce/2014

27. května 2014 v 15:44 PROJECT LIFE ALBUM
Příspěvek, který Vám chci dnes představit je Project Life Week "VELIKONOCE".


Zpracování je pro mě netradiční stylem, ale i použitými doplňky - pouze vellumové z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle).Kartičky, které jsem na těchto stránkách použila, jsou z větší části z kolekce Honey Core kit od Project Life® Becky Higgins.


Na titulní kartičku tohoto týdne jsem použila pouze fotografii o velikosti 4'x6' vytištěnou pomocí foto tiskárny Canon Selphy CP900 na kterou jsem nalepila nadpis "Velikonoce 2014" Limeade TEENSY TINY ALPHA (Doodlebug).


Na levou kartičku z kolekce Honey Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem nalepila vellumový nadpis a králíka z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle). Všechny vellumové ozdoby jsem lepila čirým lepidlem v rolleru.
Pravou kartičku "Documented" z kolekce Honey Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem nařízla a prostrčila fotografii.


Vellumový nadpis "hello love" a ptáčka z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle) jsem nalepila na pauzovací papír, který jsem zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins.
Vpravo opět kartička z kolekce Honey Core kit od Project Life® Becky Higgins a vellumová ozdoba z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle).


Jako základ této kartičky jsem použila bílý papír o velikosti 4'x6' kde jsem rohy zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Na tento základ jsem vlevo nalepila předem natištěnou project life kartičku Honey Core kit od Project Life® Becky Higgins, fotografii 3'x4', vellumové ozdoby z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle) a napsala text.


4'x6' kartička Studio Calico ozdobená vellumovou květinou z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle) a fotografií. Kartičku jsem u bílé vlnky nařízla a květinu otvorem prostrčila.


Opět kartička vlastní výroby o velikosti 4'x6' kde jsem rohy zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins doplněná o fotografie a vellumové ozdoby z kolekce Hello Spring (Little Yellow Bicycle).

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Project life - WEEK 11/2014 - Stáňa

20. května 2014 v 8:50 | Stáňa Č. |  HOST SCRAPYLIFE
Dnes se s námi podělí Stáňa o svůj PROJECT LIFE WEEK.

K tvoření jsem se dostala asi tak před dvěma roky, kdy jsem si chtěla udělat jiné než normální svatební album, dnes když si ho prohlížím, hrozně se u něj nasměji - začátky jsou opravdu těžké, néé že bych nyní byla nějaký odborník Smějící se, ale tenkrát jsem koupila obyčejné album s papíry a zkoušela fotky ozdobit mašličkama a knoflíčkama ze švadlenky, a díky tomu jsem objevila scrapbook, kterému jsem celým srdcem propadla, začala na něm být závislá, a krásně u něj relaxuji. Rok jsem tvořila 30 ´stránky, ale přibývalo mi čím dál více fotek syna, které jsem chtěla zpracovat, ale bohužel nezbýval čas.

Když jsem objevila Project Life, bylo to jasné, krásně to řešilo mojí situaci, a propadla jsem tomu ještě více, sice opět začátky byly těžké, zdálo se mi to najednou tak jiné, a občas se mi zasteskne po 30´ stránce a tak si nějakou pro radost udělám, ale jinak je PL moje srdcová záležitost, a hrozně se mi líbí, prohlížet si album z minulého roku, je to skvělé, člověk si připomene i ty drobné věci, na které by jinak zapomněl.Stáni, díky moc a jako poděkování zasíláme slevu 100,- Kč do našeho e-shopu www.scrapylife.cz.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,


Charlotta


Foto a text: Stáňa Č.

Project life - WEEK 15/2014

12. května 2014 v 6:43 PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden Vám představím "WEEK 15", který jsem zpracovala velmi jednoduše. Důvodem jsou fotografie, které jsem nechtěla ničím "přebít". Mají svůj, pro mou rodinu, silný příběh, od kterého jsem nechtěla strhávat pozornost.


Při zpracování tohoto týdne jsem použila modro/zelenou barevnou škálu doplněnou o lesklé samolepící kamínky a již předem vyřezané kartičky Mini Placemats Die-Cut Cardstock Cards Favorite (Jillibean Soup).
Také si můžete všimnout, že jsem tentokrát nepoužila mé velmi oblíbené etikety (Studio Calico digital), ale pouze jednu kartičku, kde už jsou tyto etikety předem natištěné a tak jsem tento prostor využila na jednotlivé texty.


Na titulní kartičku tohoto týdne jsem použila pouze fotografii o velikosti 4x6 vytištěnou pomocí foto tiskárny Canon Selphy CP900 na kterou jsem natiskla razítko kalendáře (Studio Calico). Pro zdůraznění měsíce a dnů, kterých se tento týden týká, jsem použila lesklé samolepící kamínky.


Vlevo na "chevron" základní kartičku jsem natiskla razítky hvězdičky a nalepila fotografii.
Kartička "DREAM BIG" vpravo měla předtištěný globus, který jsem doplnila modrým razítkem ve tvaru foto rámečku (Studio Calico), textem a hvězdičkami.
Pro zdůraznění některých hvězdiček jsem použila lesklé samolepící hvězdičky stejné barvy jako razítko.


Jednu z fotek, která nepotřebuje komentáře, jsem doplnila předem vyřezanou kartičkou "FAVORITE" Mini Placemats Die-Cut Cardstock Cards Favorite (Jillibean Soup).


Jako základ této kartičky jsem použila bílý papír o velikosti 4'x6' kde jsem rohy zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Na tento základ jsem nalepila předem natištěnou project life kartičku o velikosti 3'x4' (Studio Calico), napsala text, nalepila fotografie a natiskla text razítky (Simply You by Ali Edwards).


Stejný případ jako výše zmíněná kartička kde jsem přidala předem vyřezanou kartičku "panáčci" Mini Placemats Die-Cut Cardstock Cards FAVORITE (Jillibean Soup).


Na této kartičce jsem použila bílý papír o velikosti 4'x6' kde jsem rohy zaoblila pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins a doplnila project life kartičkou 3'x4' (Studio Calico), napsala text, nalepila fotografii, natiskla text razítky (I Love School by Ali Edwards) a natiskla obrázky knih razítky (Studio Calico).


Na předem natištěnou project life kartičku o velikosti 3'x4' (Studio Calico) jsem nalepila fotografii, natiskla text razítkem (Studio Calico) a doplnila lesklé samolepící kamínky.


Další ukázka použití předem vyřezané kartičky "&" Mini Placemats Die-Cut Cardstock Cards Favorite (Jillibean Soup).


Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta

SOUTĚŽ Project life (téma: Slunce)

4. května 2014 v 7:33 SOUTĚŽE
V tomto příspěvku najdete všechny Vaše soutěžní projekty z Mezinárodního dne Scrapbookingu 2014

Project life (téma: Slunce)

Zpracujte project life stránku podle Vašich představ a zakomponujte do projektu cokoliv, co ve Vás evokuje sluneční náladu (ať´už jsou to barvy, situace, věc, osoba).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro výherkyni Project Life projektu je připraven Seasons Mini Kit Project Life® od Becky Higgins.
Děkujeme všem za účast!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vaše fotografie nám můžete posílat na info@scrapylife.cz do pátku 9.5.2014-23:59:59. Do předmětu e-mailu napište o kterou soutěž se jedná (Project life, Cardmaking, Scrapbook stránka, Ostatní Scrapbook tvoření). Samozřejmě, že se můžete účastnit i více soutěží najednou. Jednotlivé projekty budou vystavené, tak jak budou chodit, na Blogu Scrapylife.
Výherci jednotlivých soutěží budou vyhlášeni v neděli 11.5.2014 za pomoci Random.org

1. LUCIE A.
Stranka je z navstevy jarni dendro zahrady v Pruhonicich a krom barev jsou mymi slunicky obe me deti Usmívající se

2.STÁŇA Č

2.STÁŇA Č
Sluneční náladu ve mě vyvolává vždy úsměv mého syna, kdykoliv se usmívá a směje, prosluní mi tím můj život a rozzáří se mi celý svět Usmívající se


3. MARTINA
Mám ráda podzimní sluníčko, které si hraje s barvami.

4. KLÁRA Č.
V lednu do naší rodiny přibylo druhé sluníčko a já jsem moc šťastná. Teď už jsou jí 4 měsíce a je to skutečně sluníčkové miminko - pořád se směje.

5. DANA S.

SOUTĚŽ Cardmaking (téma přáníčka: Máj-lásky čas)

4. května 2014 v 7:33 SOUTĚŽE
V tomto příspěvku najdete všechny Vaše soutěžní projekty z Mezinárodního dne Scrapbookingu 2014

Cardmaking (téma přáníčka: Máj-lásky čas)

Zpracujte přáníčko podle Vašich představ a zakomponujte do projektu cokoliv, co ve Vás evokuje lásku (ať´už jsou to barvy, situace, věc, osoba).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro výherkyni Cardmaking projektu je připravena sada razítek Best Banners by Ali Edwards.

Děkujeme všem za účast!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vaše fotografie nám můžete posílat na info@scrapylife.cz do pátku 9.5.2014-23:59:59. Do předmětu e-mailu napište o kterou soutěž se jedná (Project life, Cardmaking, Scrapbook stránka, Ostatní Scrapbook tvoření). Samozřejmě, že se můžete účastnit i více soutěží najednou. Jednotlivé projekty budou vystavené, tak jak budou chodit, na Blogu Scrapylife.

Výherci jednotlivých soutěží budou vyhlášeni v neděli 11.5.2014 za pomoci Random.org


1. ALENA M.
Amorek

2. LUCIE A.
kompletní dárek pro mamču k svátku maminek - taky láska Usmívající se

3. DANA S.

4. IVETA M.

5. VĚRA K.

6. STÁŇA Č.
Lásku ve mě vyvolává moje maminka, a nikdy všechna děkuji nebudou dostatečná, za vše co pro mě dělá. Takže na ní nezapomenu ani v den matek Usmívající se


7. ALBÍNA

8. MARTINA

9. IVONA U.

10. EVA B.
Májové přáníčko. Inspirovala mne zahrádka, která nám pěkně kvete.

SOUTĚŽ Scrapbook stránka (podle sketche)

4. května 2014 v 7:33 SOUTĚŽE
V tomto příspěvku najdete všechny Vaše soutěžní projekty z Mezinárodního dne Scrapbookingu 2014

Scrapbook stránka (podle sketche)

Zpracujte stránku podle sketche
Zdroj: Susan Stringfellow
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro výherkyni Scrapbook stránky je připravena sada Mon Ami Collection Pack 12"x12" od Basic Grey.

Děkujeme všem za účast!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vaše fotografie nám můžete posílat na info@scrapylife.cz do pátku 9.5.2014-23:59:59. Do předmětu e-mailu napište o kterou soutěž se jedná (Project life, Cardmaking, Scrapbook stránka, Ostatní Scrapbook tvoření). Samozřejmě, že se můžete účastnit i více soutěží najednou. Jednotlivé projekty budou vystavené, tak jak budou chodit, na Blogu Scrapylife.
Výherci jednotlivých soutěží budou vyhlášeni v neděli 11.5.2014 za pomoci Random.org

1. LUCIE A.

2. HANKA K.

3. STÁŇA Č.

4. SILVIE V.

5. DANA S.

SOUTĚŽ Ostatní Scrapbook tvoření

4. května 2014 v 7:32 SOUTĚŽE
V tomto příspěvku najdete všechny Vaše soutěžní projekty z Mezinárodního dne Scrapbookingu 2014

Ostatní Scrapbook tvoření

Vytvořte cokoliv jiného než je Project life stránka, Scrapbook stránka či výše zmíněné přáníčko. Může se jednat o blok, minialbum, visačku a jiné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro výherkyni Ostatního Scrapbook tvoření je připraven set vyšívacích šablon Cut & Paste Embroidery Stencil Kit Icon Right Now od Amy Tan.

Děkujeme všem za účast!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vaše fotografie nám můžete posílat na info@scrapylife.cz do pátku 9.5.2014-23:59:59. Do předmětu e-mailu napište o kterou soutěž se jedná (Project life, Cardmaking, Scrapbook stránka, Ostatní Scrapbook tvoření). Samozřejmě, že se můžete účastnit i více soutěží najednou. Jednotlivé projekty budou vystavené, tak jak budou chodit, na Blogu Scrapylife.
Výherci jednotlivých soutěží budou vyhlášeni v neděli 11.5.2014 za pomoci Random.org

1. VĚRA K.

2. ALBÍNA

3. ALENA M.

4. MARTINA

5. EVA B.
Na květnu mne inspirovali ptáčci ze zahrádky.

6. DANA S.
Zásobník na papíry.


Mezinárodní den Scrapbookingu

3. května 2014 v 8:15 AKCE & SLEVY

Scrapylife.cz Vám přeje krásný a tvořivý

Mezinárodní den Scrapbookingu


Přidejte se k nám a oslavte Mezinárodní den Scrapbookingu, který tento rok připadá na 3.5.2014
Připravili jsme pro Vás nejen víkend plný slev, ale i soutěže o krásné ceny.
Nikdo nepřijde zkrátka!

Od 3.5. - 10.5. 2014 budou mít všichni možnost využít 15% slevy na veškeré zboží v našem e-shopu www.scrapylife.cz
Sleva se nevztahuje na zboží v rezervaci, Dárkové poukazy a Klubová členství.

Protože pod pojmem Scrapbook můžeme najít nekonečno typů tvoření a každá z Vás se věnuje něčemu jinému,
připravili jsme pro Vás možnost výběru.

Project life (téma: Slunce)

Zpracujte project life stránku podle Vašich představ a zakomponujte do projektu cokoliv, co ve Vás evokuje sluneční náladu (ať´už jsou to barvy, situace, věc, osoba).
Pro výherkyni Project Life projektu je připraven Seasons Mini Kit Project Life® od Becky Higgins.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cardmaking (téma přáníčka: Máj-lásky čas)

Zpracujte přáníčko podle Vašich představ a zakomponujte do projektu cokoliv, co ve Vás evokuje lásku (ať´už jsou to barvy, situace, věc, osoba).
Pro výherkyni Cardmaking projektu je připravena sada razítek Best Banners by Ali Edwards.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scrapbook stránka (podle sketche)

Zpracujte stránku podle sketche
Zdroj: Susan Stringfellow
Pro výherkyni Scrapbook stránky je připravena sada Mon Ami Collection Pack 12"x12" od Basic Grey.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatní Scrapbook tvoření

Vytvořte cokoliv jiného než je Project life stránka, Scrapbook stránka či výše zmíněné přáníčko. Může se jednat o blok, minialbum, visačku a jiné.
Pro výherkyni Ostatního Scrapbook tvoření je připraven set vyšívacích šablon Cut & Paste Embroidery Stencil Kit Icon Right Now od Amy Tan.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vaše fotografie nám můžete posílat na info@scrapylife.cz do pátku 9.5.2014-23:59:59. Do předmětu e-mailu napište o kterou soutěž se jedná (Project life, Cardmaking, Scrapbook stránka, Ostatní Scrapbook tvoření). Samozřejmě, že se můžete účastnit i více soutěží najednou. Jednotlivé projekty budou vystavené, tak jak budou chodit, na Blogu Scrapylife.

Výherci jednotlivých soutěží budou vyhlášeni v neděli 11.5.2014 za pomoci Random.org

Užijte si s námi Mezinárodní den Scrapbookingu,

Váš,