Duben 2014

Project life - WEEK 17/2014

30. dubna 2014 v 20:10 PROJECT LIFE ALBUM
Přeji krásný slunečný den a doufám, že na Vás takto bude působit i můj Project Life Week 17.


Kartičky použité tento týden jsou od Studio Calico a kartičky vlastnoručně vyřezané za pomoci Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shot.
Vzhledem k malému počtu fotografií jsem si tentokrát mohla plně užít zdobení předem natištěných kartiček a konečně jsem opět použila svůj šicí stroj.


Dvě spodní kartičky "SELFIE" jejímž základem jsou bílé kartičky vyříznuté za pomoci Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big jsem přišila dva pruhy z 6'papíru (Polka Dot Party - Dear Lizzy) doplnila samolepící abecedu "SELFIE" (Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers - Heidi Swapp), papírovou etiketu (Studio Calico digital) a razítko z novinkové sady Ali Edwards (Good Times by Ali Edwards).


Na tomto detailu druhé strany týdne můžete vidět další využití razítek z novinkové sady Ali Edwards (Good Times by Ali Edwards).


Titulní kartička je vytvořena z kartičky vlastnoručně vyřezané za pomoci Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shot na kterou jsem nalepila kartičku (Studio Calico) o velikosti 3'x4'. Vše jsem opět doplnila o papírové etikety (Studio Calico digital) a razítko z novinkové sady Ali Edwards (Good Times by Ali Edwards).


Má nejoblíbenější kartička (Studio Calico) tohoto týdne je předem předtištěná s motivem mraků na kterou jsem nalepila a přišila slovo "STORY" (Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers - Heidi Swapp), natiskla "april showers" z kolekce Ali Edwards a vlatní rukou doplnila text.


Kartičky (Studio Calico), razítko z novinkové sady Ali Edwards (Good Times by Ali Edwards) a badge (Printshop Flair Self Adhesive Badges).


Opět využití samolepící abecedy "Wend" (Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers - Heidi Swapp).

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Cardmaking s Project Life

24. dubna 2014 v 14:41 HOST SCRAPYLIFE
Dnes jsem si pro vás připravila tak něco z jiného soudku. Blíží se Den Matek tak jsem se rozhodla, že udělám své mamce přáníčko a nebyla bych to já, kdybych nepoužila něco z mého oblíbeného Project Life a hlavně razítka Technique Tuesday by Ali Edwards.


Nejprve jsem si připravila vše, co bych mohla potřebovat. Protože jsem chtěla něco hodně veselého, začala jsem si na přáníčkový základ čtvercového tvaru skládat různobarevné etikety (Studio Calico digital). Ti co pravidelně sledují Blog Scrapylife vědí, že se bez těchto etiket opravdu neobejdu.
Pak jsem si postupně procházela jednotlivé barevné doplňky:
- Sequins (flitry)
- Eyelet (kovové očko)
- Provázek
- Razítkovací barvy
- Spreje (které jsem nakonec nepoužila)
- Razítka Technique Tuesday by Ali Edwards z kolekce "Loving Words by Ali Edwards" a "Mama Love by Ali Edwards"

A toto je co z toho všeho vzniklo můžete vidět níže.


Razítkovala jsem i uvnitř přáníčka.


Přeji krásný den,

Charlotta

Project life - WEEK 14/2014

22. dubna 2014 v 10:05 PROJECT LIFE ALBUM
Jsem tu zpět po Velikonocích, a i když jsem tento příspěvek měla připravený již dříve, k jeho publikaci se dostávám až nyní.

Opět se mi stalo, že jsem vzhledem k nemoci neměla dostatek fotografií a ty co jsme měla, byly pouze mého syna. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím dvoustranu právě o něm. O věcech a činnostech, které má v současné době rád a které dělá asi tak nejčastěji.


Kartičky použité tento týden jsou z větší části mix od Studio Calico a opět bílé kartičky, vlastnoručně vyřezané za pomoci Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shot.

Spojovacím prvkem byla samolepící abeceda (Simple Stories) a etikety (Studio Calico digital).


Titulní kartičku (Studio Calico) jsem doplnila o nadpis a etiketky "LIFE DETAILS" z již zmíněné samolepící abecedy (Simple Stories) a protože mi chybělo písmenko "E" v dané barvě, nahradila jsem ho jinak barevným z té samé sady. Rok "2014" jsem nalepila na etiketu (Studio Calico digital) a na druhou jsem natiskla razítkem šipku "happy" (Studio Calico). Do prázdného rohu jsem pak ještě nalepila flitry (DIY Shop Sequins - American Crafts).


Tuto již předtištěnou kartičku jsem nařízla a vsunula fotografii, doplnila samolepící kamínky ve tvaru hvězdiček, etiketu (Studio Calico digital) a nadpis "RELAX" (Simple Stories).


Kartička vlevo je doplněná pouze o fotografii nadpis "MÁNIE" (Simple Stories) a sponku na papír ve tvaru šipky v mé velmi oblíbené barvě (Recorded Decorative Paper Clips Webster's Pages).
Na pravou kartičku s fotografií jsem doplnila wood venner (Studio Calico), etiketu (Studio Calico digital) a etiketku "DETAILS" z již zmíněné samolepící abecedy (Simple Stories).


Základ této kartičky jsem vyřízla pomocí Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shotu kam jsem nalepila dvě fotografie, pod které jsem vložila kartičku o velikosti 3'x4'(Studio Calico digital) a přidala text. Vše jsem doplnila kulatou etiketou (Studio Calico digital) s razítkem fotoaparátu (Studio Calico), samolepící abecedou (Simple Stories) a wood venner (Studio Calico) kde jsem doprostřed nalepila flitry (DIY Shop Sequins - American Crafts).


Opět bílá kartička o velikosti 4'x6' vytvořená pomocí Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shotu tentokrát doplněná o výřez rámečku z mé oblíbené, ale málo používané mašinky Silhouette Cameo (Silhouette America). Fotografii jsem podložila kartičkou se srdíčky o velikosti 3'x4'(Studio Calico digital) a jen přidala sponku na papír ve tvaru srdce a samolepící etiketku (Simple Stories).


Poslední, ale v tomto případě nejdůležitější kartička z tohoto týdne je jedna z mých nejoblíbenějších. Než jsem tento týden začala zpracovávat dala jsem si podmínku použít jakoukoliv papírovou obálku! Tuto obálku (Studio Calico) jsem nalepila na bílou kartičku o velikosti 4'x6' a má tak krásně barevný vnitřek, který jsem jednoznačně chtěla nechat "koukat". Do obálky jsem zasunula oříznutou kartičku z kolekce Midnight Core kit (Project Life® Becky Higgins) na kterou jsem nalepila etiketu "FILE" (October Afternoon), tak aby se dala jednoduše vytahovat.
Na horní stranu obálky jsem nalepila dvě fotografie, etiketu (Studio Calico digital), flitry (DIY Shop Sequins - American Crafts) a wood veneer šipku (Studio Calico). Do pravého horního rohu jsem natiskla razítko "Time to Learn" (I Love School by Ali Edwards).

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta

SCRAPYLIFE SLEVA PRODLOUŽENA

22. dubna 2014 v 6:44

15% SLEVA NA VEŠKERÝ SORTIMENT

PRODLOUŽENA DO 22.4.2014

(sleva se nevztahuje na dárkové poukazy, klubová členství a již rezervované zboží)


SCRAPYLIFE SLEVA

19. dubna 2014 v 13:09 AKCE & SLEVY

PŘEJEME VÁM VESELÉ VELIKONOCE

od 19.4.2014 do 21.4.2014

15% SLEVA NA VEŠKERÝ SORTIMENT

(sleva se nevztahuje na dárkové poukazy, klubová členství a již rezervované zboží)

Styleboard kolekce Maggie Holmes

15. dubna 2014 v 16:40 DOPORUČUJEME
Pojďme si dnes představit krásnou kolekci Styleboard od Maggie Holmes, kterou vytvořila pro Crate Papers.


Tato kolekce patří mezi SCRAPBOOK novinky ZIMA 2014.

Nejnovější kolekce od Maggie Holmes je inspirována ve stylu koláží módních designérů a nabízí výřezy ikonických vintage fotoaparátů, květin a motýlů v jasných barvách doplněné zlatými akcenty.

Tato krásná kolekce obsahuje 24 vzorovaných papírů, chipboard a papírové výseky, zlaté rub-on (propisoty), foto filtry, vellumové výřezy, stejně tak jako project life kartičky. Kolekce obsahuje také univerzální zdobení sequins (flitry, konfety) se zlatými akcenty.


Maggie Holmes pro tuto kolekci také navrhla vyřezávací šablony vytvořené pro PROJECT LIFE alba stejně tak jako pro jakékoliv SCRAPBOOK a CARDMAKING projekty.

Šablony jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a snadno řežou papír, tenké dřevotřísky, washi pásky, balsové dřevo, korek, pěnu a další materiály.

Z kolekce Styleboard lze vytvořit jak holčičí tak klučičí styl.

Zaujala Vás tato kolekce? Můžete si ji pořídit v našem e-shopu a pokud chcete ještě více inspirace navštivte náš Pinterest.

Krásné tvoření,


Charlotta

Foto: Scrapylife, Maggie Holmes, Lilibeanpaperie

Project life - WEEK 13/2014

14. dubna 2014 v 13:21 PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden Vám představím "WEEK 13" na který jsem použila takovou všeho chuť.


Kartičky ve velikosti 4'x6' jsou všechny až na dvě, pouze bílé papíry, které jsem tentokrát nezaoblovala Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, ale použila jsem Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shot. Cca 100g papíry jsem řezala po čtyřech a musím říci, že s tím nebyl absolutně žádný problém a hlavně to bylo velmi rychlé Smějící se
Ostatní kartičky 3'x4' jsou mix Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins, Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins a různí designéři Studia Calico.
Spojujícím motivem toho všeho jsou etikety (Studio Calico digital) a samolepící vellumová abeceda Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).

Titulní kartičku jsem vyřízla pomocí Project Life® Metal Nesting Dies a Sizzix Big Shotu na kterou jsem nalepila rozřízlou kartičku ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins. Jako doplněk jsem přidala razítka 1-7 a fotoaparát (Studio Calico), ozdobné sešití sešívačkou a (WEEK 13) samolepící vellumová abeceda Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).
Doprostřed fotoaparátů jsem připevnila brads ze starých zásob, kterých mám z dob klasického scrapbooku nepřeberné množství.
Protože se mi zdálo, že je kartička tak nějak prázdná, pocákala jsem ji barvami (Studio Calico).


Tento příklad ukazuje, že i na bílou kartičku ve velikosti 4'x6' (vlastní výroby) lze použít originál project life 3'x4' kartičku v tomto případě Studio Calico. Doplnila jsem jen fotografie, text, nadpis ze samolepící vellumová abecedy Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico) a puffy stickers ve tvaru hvězdiček.


Jedna z originálních project life kartiček ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins použitých v tomto týdnu je vzhledem ke svému smutnému obsahu zpestřena o motýlky a samolepící papírovou rozetu (v mém tvoření poměrně nevídaný úkaz) ze sady samolepek Basic Grey. A vše jsem opět doplnila o nadpis ze samolepící vellumová abecedy Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico) a badge "LIVE" (Studio Calico).


Tyto dvě 3'x4' kartičky (Studio Calico) jsou záměrně k sobě barevně laděné. Namísto mých oblíbených samolepících enamelových teček jsem použila již výše zmínběné brads ze starých zásob.


Velmi jednoduše pojatá kartička - na bílou kartičku ve velikosti 4'x6' (vlastní výroby) jsem znovu použila originál project life 3'x4' kartičku se srdíčkem (Studio Calico) a jen nalepila nadpis ze samolepící vellumové abecedy Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).


Kartička vlevo je zpracovaná mým klasickým stylem - kartičku ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem nařízla a vsunula fotografii, použila sešívačku pouze jako dekoraci a nalepila žlutou etiketu (Studio Calico digital).
Kartičku (Studio Calico) vpravo jsem doplnila razítkem (Hero Arts) a třemi samolepícími šipkami.

Takto vyfotografované dvě 3'x4' kartičky spolu vůbec neladí i přes to, že patří k sobě, ale v celkovém pohledu nijak nepřekážejí. Z toho je dobře vidět jak vlastně tvořím: nejprve si rozmístím fotografie, pak přidám kartičky a následně do jednotlivých polí přiložím doplňky podle mého gusta. Jakmile cítím, že to je asi ono, začnu jednotlivé kartičky dávat dohromady.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ?
Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Project Life a razítka Ali Edwards

9. dubna 2014 v 15:50 AKADEMIE
Dobrý den,

dnešní příspěvek bude o tom jak využít razítka Ali Edwards Technique Tuesday na Project Life kartičkách.

Tato razítka jsou specifická tím, že jsou výhradně složená ze slov či slovních spojení doplněná maximálně pár základními tvary.


Včera jsem na Facebooku zveřejnila fotografii z příprav na samotné tvoření kartiček:

Použila jsem:
- razítkovací bloček s pěnovými nožičkami, který výborně zajistí ROVNOMĚRNÉ a PŘESNÉ razátkování od Martha Stewart Small Footed Stamp Mount
- razítkovací barvy Hero Arts

Kombinovala jsem vše se vším a výsledek je následující:


a to je pro teď vše.

Charlotta

Project Life Mini Album

7. dubna 2014 v 12:20 PROJECT LIFE ALBUM
Dobrý den všem,

včera jsem vás na Facebooku namlsala fotografií z příprav na výrobu Project Life Mini Alba a tak vám dnes celé mini album představím.

Toto Project Life Mini Album je určeno pro moji sestru k jejím 40. narozeninám ke kterým ji i touto formou přeji "Vše nej nej nej Luisi. Milujeme Tě."


Mini album je kromě první kartičky vytvořeno ze sady Blush Project Life Core Kit Becky Higgins.


Dále jsem použila:
- samolepící enamelová srdíčka z kolekce Twirly Girl Self-Adhesive Enamel Hearts
- samolepící vellumovou abecedu Wanderlust Sticker Book ABC
- wood veneer ozdoby
- ozdobné sponky na papír
- sadu razítek Ali Edwards "Love Always"
- Razítkovací bloček s pěnovými nožičkami, který výborně zajistí ROVNOMĚRNÉ a PŘESNÉ razátkování od Martha Stewart Small Footed Stamp Mount
- razítkovací barvy Memento
- Copic Multiliner 0,25
- fotografie různých velikostí s bílým rámečkem
- knihařský kroužek
A nyní několik detailních fotografií:

- doplnila jsem wood veneer šipku a roller razítko

- doplnila jsem wood veneer fotoaparát a enamelová samolepící srdíčka

- doplnila jsem wood veneer "XOXO"

- doplnila jsem enamelová samolepící srdíčka

- doplnila jsem samolepící vellumová písmenka a wood veneer ozdoby

- okraj již natištěného srdíčka jsem nařízla a zasunula sponku na papír ve tvaru letadla. Z druhé strany jsem nalepila další kartičku, tak aby nebyla sponka vidět.


Hezký den,


Charlotta

VÝSTAVA KREATIVITY v Praha 10 DUBČI - 4.-6.4.2014

1. dubna 2014 v 14:41 AKCE & SLEVY
Nakoukněte co Vám přivezeme již tento víkend představit!

Budete mít možnost osobně si prohlédnout jednotlivé sady Core kit od Project Life® Becky Higgins v našem vzorníku a mnohem více...

Najdete nás v budově základní školy.