Project life - WEEK 11/2014

24. března 2014 v 10:29 |  PROJECT LIFE ALBUM
Při zpracování tohoto týdne jsem použila mnou předem připravené kartičky za pomocí vyšívání, o kterém jsem psala již dříve v příspěvku Project Life vyšívání.
Kombinovala jsem dvě sady od Becky Higgins - Midnight Core kit od Project Life® a Jade Core kit od Project Life® a pár kartiček Studio Calico.


Na titulní kartičku 4'x6' jsem použila bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, kterou jsem z části polepila širokou washi páskou (Studio Calico) a odřezkem kartičky ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins.
Vše jsem doplnila žlutou etiketou (Studio Calico digital), písmenky Snippets Chip Thickers Alpha Stickers Charcoal a sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).


Na kartičku vlevo jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem a doplnila šedou etiketou (Studio Calico digital).

Vpravo je již výše zmíněná kartička vytvořená za pomocí vyšívání Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine. Jedná se o šablony na vyšívání, podle kterých si můžete velmi jednoduše vyšít ať už písmenka nebo různé vzory. Ty se liší podle šablon jednotlivých kolekcí. Každý set obsahuje 2 listy o velikosti cca 14x28 cm, děrovací pomůcku, ochrannou podložkou (13x13 cm), jehlu a 3 barvy bavlnky na vyšívání.

Na tuto kartičku 4'x6' jsem použila opět bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, kterou jsem nalepila 3'x4' kartičku (Studio Calico). Na druhou půlku jsem nalepila širokou washi pásku (Studio Calico) a přidala fotografii s bílým rámečkem. Vše jsem pak doplnila sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).

Koláž fotografií vytvořenou a vytištěnou za pomoci foto tiskárny Canon Selphy CP900 jsem nalepila na kartičku ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins a doplnila šedou etiketou (Studio Calico digital).

Obě tyto kartičky jsou z kolekce Midnight Core kit od Project Life Becky Higgins.
Jedna je doplněná pouze fotografií, žlutou etiketou (Studio Calico digital) a sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).
Druhá vytvořená za pomocí vyšívání Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine je doplněná fotografií a textem.


Tato kartička 4'x6' je opět bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, který jsem polepila dvěma kartičkami 3'x4' z kolekce Jade Core kit od Project Life Becky Higgins a doplnila fotografie a šedou etiketu (Studio Calico digital)


Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama