Březen 2014

Project life - WEEK 12/2014

31. března 2014 v 14:01 PROJECT LIFE ALBUM
Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu Usmívající se


Tento týden jsou základem 3'x4' kartičky Studio Calico a 4'x6' bílé papíry zaoblené Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Ozdoby jsou hlavně samolepící kamínky a wood veneer tvary.


Na titulní kartičku ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem nalepila část 3'x4' kartičky Studio Calico Calendar. Vše jsem doplnila samolepkou "Family" (Anna Griffin Inc.) a wood veneer fotoaparátem na který jsem pomocí samolepící abecedy napsala "WK 12". Na závěr jsem přidala žíhané, samolepící kamínky "Candy Shoppe".


Na základní kartičku 4'x6' jsem použila bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins na kterou jsem nalepila 3'x4' kartičku Studio Calico s motivem zmrzliny, přidala fotografie s bílým rámečkem a chipboard samolepky "Hello Forewer" (Studio Calico).


Tato kartička je vytvořená za pomocí vyšívání Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine. Jedná se o šablony na vyšívání, podle kterých si můžete velmi jednoduše vyšít ať už písmenka nebo různé vzory. Ty se liší podle šablon jednotlivých kolekcí. Každý set obsahuje 2 listy o velikosti cca 14x28 cm, děrovací pomůcku, ochrannou podložkou (13x13 cm), jehlu a 3 barvy bavlnky na vyšívání.


V tomto případě je také použita základní kartička 4'x6' z bílého papíru zaobleného Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Na kterou jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem, doplnila tyrkysový text ustřižený z kartičky 3'x4' Studio Calico, připevnila wood veneer tvar z kolekce Printshop Circles (Studio Calico) a nalepila červené, vellumové samolepky písmen z mé nově oblíbené sady Wanderlust Sticker Book ABC (Studio Calico).


Další využití wood veneer tvaru se srdíčkem uprostřed z kolekce Printshop Circles (Studio Calico), které jsem podlepila zbytkem papíru z kolekce Amy Tangerine.


Poslední kartička tohoto příspěvku je opět bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins na který jsem nalepila 3'x4' kartičku Studio Calico a doplnila fotografie s bílým rámečkem. Odrážky jsem zvýraznila kamínky "Candy Shoppe".

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

Scrapbook Pinterest Scrapylife.cz

25. března 2014 v 11:22 DOPORUČUJEME
O víkendu jsme naskladnili mnoho NOVINEK 2014!

Na našem Pinterestuv sekci "Co u nás koupíte" uvidíte náměty co z těchto NOVINEK můžete vytvořit.

foto:Crate Paper blog

Vzhledem k tomu, že jsme začali nově naskladňovat i 12' sady papírů na klasické scrapbook tvoření, vytvořili jsme na našem Pinterestu i příslušnou Pinboard - Nástěnku "Scrapbook 12' "

foto: Pinterest Shimlle.com

Přejeme krásné tvoření nejen v tomto deštivém období.


Project life - WEEK 11/2014

24. března 2014 v 10:29 PROJECT LIFE ALBUM
Při zpracování tohoto týdne jsem použila mnou předem připravené kartičky za pomocí vyšívání, o kterém jsem psala již dříve v příspěvku Project Life vyšívání.
Kombinovala jsem dvě sady od Becky Higgins - Midnight Core kit od Project Life® a Jade Core kit od Project Life® a pár kartiček Studio Calico.


Na titulní kartičku 4'x6' jsem použila bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, kterou jsem z části polepila širokou washi páskou (Studio Calico) a odřezkem kartičky ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins.
Vše jsem doplnila žlutou etiketou (Studio Calico digital), písmenky Snippets Chip Thickers Alpha Stickers Charcoal a sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).


Na kartičku vlevo jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem a doplnila šedou etiketou (Studio Calico digital).

Vpravo je již výše zmíněná kartička vytvořená za pomocí vyšívání Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine. Jedná se o šablony na vyšívání, podle kterých si můžete velmi jednoduše vyšít ať už písmenka nebo různé vzory. Ty se liší podle šablon jednotlivých kolekcí. Každý set obsahuje 2 listy o velikosti cca 14x28 cm, děrovací pomůcku, ochrannou podložkou (13x13 cm), jehlu a 3 barvy bavlnky na vyšívání.

Na tuto kartičku 4'x6' jsem použila opět bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, kterou jsem nalepila 3'x4' kartičku (Studio Calico). Na druhou půlku jsem nalepila širokou washi pásku (Studio Calico) a přidala fotografii s bílým rámečkem. Vše jsem pak doplnila sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).

Koláž fotografií vytvořenou a vytištěnou za pomoci foto tiskárny Canon Selphy CP900 jsem nalepila na kartičku ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins a doplnila šedou etiketou (Studio Calico digital).

Obě tyto kartičky jsou z kolekce Midnight Core kit od Project Life Becky Higgins.
Jedna je doplněná pouze fotografií, žlutou etiketou (Studio Calico digital) a sequins (flitry) DIY Shop Sequins (American Crafts).
Druhá vytvořená za pomocí vyšívání Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine je doplněná fotografií a textem.


Tato kartička 4'x6' je opět bílý papír zaoblený Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins, který jsem polepila dvěma kartičkami 3'x4' z kolekce Jade Core kit od Project Life Becky Higgins a doplnila fotografie a šedou etiketu (Studio Calico digital)


Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,


Charlotta

AZURE Core kit Project Life® Becky Higgins

18. března 2014 v 11:03 DOPORUČUJEME
Dnes si představíme, AZURE Core kit sadu Project Life® Becky Higgins, kterou navrhla designérka Amber LaBau.Barvy této sady jsou, jak sama designérka označuje tak trochu "vintage" s detaily čísel, písmen, krajky a jiných potisků, které se navzájem doplňují.


Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.


Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.cz


Sada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.

Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

Přeji krásný den,

Charlotta

Scrapbook NOVINKY

16. března 2014 v 10:03 DOPORUČUJEME
Přeji příjemnou neděli,

jste přesvědčená "scrapbookářka" a project life systém Vás neoslovil? Nebo jste se rozhodla, že budete zpracovávat fotografie jako KLASICKÝ SCRAPBOOK (12'stránky) stejně tak jako project life?

Čtěte dál, máme něco právě pro Vás!

Budeme pro Vás naskladňovat nádherné NOVINKOVÉ SADY 12'papírů například od Studuio Calico, American Crafts a Basic Grey pro které navrhují světoznámé designérky, jako jsou Maggie Holmes, Amy Tangerine, Kelly Purkey a mnoho jiných.

Jako doplněk k těmto sadám u nás také najdete celou řadu doplňků a jejich zmenšené verze 6' sady papírů.

Buďte první, kdo uvidí část toho, co budeme naskladňovat během příštího týdne.

DAYDREAMERLEMONLUSH

Anna Maria Wolniak

MON AMI

Papermarket

STYLEBOARDWANDERLUST


Studio Calico

WELCOME SPRING


Luvalotland

SHEER METTALIC VELLUMDAYDREAMER WOOD VENEER 12'

Pro bližší datum naskladnění nás sledujte na našich www.scrapylife.cz v sekci AKTUALITY nebo na našem Facebooku.

Máte zájem o něco, co nemůžete v našem e-shopu www.scrapylife.cz najít? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz a my se Vám pokusíme vyhovět.

Krásný den,

Charlotta


Foto: tam kde není zmíněno jsou obrázky ze stránek výrobce

Novinky na cestě

14. března 2014 v 8:33 DOPORUČUJEME
NOVINKY NA CESTĚ K NÁM

Novinkové zboží bylo odesláno dodavatelem do ČR - předpokládané naskladnění konec příštího týdne, o dalším kroku Vás budeme informovat. Sledujte nás na www.scrapylife.cz !

a mnoho jiného ...

Project life - WEEK 10/2014

12. března 2014 v 9:40 PROJECT LIFE ALBUM
Zdravím všechny své čtenáře. Dnes se s Vámi podělím o zpracování desátého týdne mého Project Life alba 2014.


Základem je jako vždy sada Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins, kterou jsem doplnila kartičkami Studio Calico.Tato růžovo-bílá kartička spolu s její modro-bílou obměnou níže byly základem k barevné škále, kterou jsem se tento týden rozhodla použít.
Obě 3'x4' kartičky jsou ze starší kolekce Studio Calico.

Na již předem natištěnou kartičku vlevo jsem nalepila etiketu (Studio Calico digital) na kterou jsem nalepila badge s fotoaparátem (Printshop Flair Self Adhesive Badges - Studio Calico). Vellumovou samolepku "Remember This" (Studio Calico) jsem doplnila enamelovýma samolepícíma tečkama.

Abych tento celý týden ještě více osvěžila, použila jsem žlutou jako doplňkovou barvu.
Vlevo jsem opět použila již předem předtištěnou kartičku, na kterou jsem nalepila žlutý banner z knížky samolepek (Dear Lizzy).

Tato kartička 4'x6' je ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins doplněná o výřez "I will remember this day forever" z 3'x4' kartičky opět ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Růžový "cik cak" steh je rub-on propisot (Studio 112) a žlutá etiketa (Studio Calico digital).

Poměrně dlouho jsem ve svých Project Life týdnech nevyužila koláže fotografií. Tuto jsem nalepila na kartičku ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins a doplnila pouze text.

Poslední pár kartiček zveřejněných v tomto příspěvku jsou:
Vlevo kartička ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins na kterou jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem doplněnou o růžovou etiketu (Studio Calico digital) a vellumovou samolepící abecedu (Studio Calico).
Kartička vpravo je % koláč z kolekce Blush Core kit od Project Life® Becky Higgins, kde jsem slovo "day" změnila pomocí razítka na slovo "week".

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

RAIN Core kit Project Life® Becky Higgins

11. března 2014 v 7:30 DOPORUČUJEME
Dnes si představíme kolekci Rain Core kit Project Life® Becky Higgins, kterou navrhla designérka Nisa Fiin.


Barvy použité v této sadě jsou v různých odstínech modré, fialové a zelené.


Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.

Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.czSada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěné
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.

Rain Core Kit - 1/3 originální sady

Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

K sadě Rain jsou navrženy mini album i 12'alba do kterého se dokupují plastové kapsy.

Přeji hezký den,


Charlotta

KRAFT Core kit Project Life® Becky Higgins

9. března 2014 v 8:33
Kraft Core kit Project Life® Becky Higgins navrhla designérka Tiffani Smith.
Barvy této sady jsou tlumené tak aby skvěle doplňovaly "hnědý karton" a krémový podklad.Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.


Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.cz

Sada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěné
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.
Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

K sadě Kraft je navržen 12' album do kterého se dokupují plastové kapsy.


Přeji krásný den,


Charlotta

JADE Core kit Project Life® Becky Higgins

7. března 2014 v 10:28 DOPORUČUJEME
Jade Core kit Project Life® Becky Higgins je další sada co používám jako doplněk k mé hlavní sadě kartiček Midnight Core kit Project Life® Becky Higgins.

Jade Core kit Project Life® Becky Higgins navrhla designérka Lili Niclass, která je součástí studia The Lilypad.

Barevná škála této sady je jemnázelená, modráaoranžovo/žlutá doplněná o šedou a světle hnědou.
Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.


Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.cz

Sada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěné
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.

Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

K sadě Jade jsou navrženy i 12'alba do kterého se dokupují plastové kapsy.Přeji krásný den,

Charlotta

Project life - WEEK 9/2014

6. března 2014 v 10:55 PROJECT LIFE ALBUM
Tento týden jsem s publikováním nějak ve skluzu a k tomu všemu se Vám musím přiznat, že jsem minulý týden nenafotila ani jednu fotku.

Nejsem ten typ, který by jeden týden v albu přeskočil a pokračoval dál a tak jsem si řekla, že vůbec nebude na škodu, když taky jednu dvoustranu věnuji pouze sama sobě.

Snažila jsem se o ryze holčičí pojetí a tím je u mě růžová a zlatá. Také jsem zjistila, že se podvědomě obklopuji samou růžovou.


Jako základ jsem použila kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins a ozdoby převážně ze sady Flea Market - Ephemera Pack - Maggie Holmes. Plastové kapsy stále používám od Becky Higgins Design A.Titulní kartičku (Studio Calico) o velikosti 4'x6' jsem mimo již předem natištěné etikety "Love This" doplnila o:
- Razítko "With all my Heart." (All My Heart - Ali Edwards). Na vytvoření této cedulky jsem použila embossovací médium a zlatý embossovací prášek, který jsem zatavila teplem.
- Chipboard samolepka fotoaparátu přišitou sešívačkou (Hello Forewer - Studio Calico)
- Zlaté samolepky "WEEK" (Letter Stickers - Dear Lizzy) - kostičky jsou o velikosti 0,8x0,8 cm - Tuto sadu písmenek můžete vidět skoro na všech kartičkách tohoto týdne ať už ve zlaté či bílé barvě.
- Papírová etiketa pod číslem "9" (Studio Calico digital)
- Roller razítko na označení dnů a datumů
- Chipboard samolepka šipky (Hello Forewer - Studio Calico)

Kartička HOBBY - je doplněná zlatou kulatou etiketou (Studio Calico) na kterou jsem pomocí 3D čtverečků nalepila logo Project Life® Becky Higgins

První kartička Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins je doplněná o etiketu ze sady Flea Market - Ephemera Pack - Maggie Holmes a mé jméno. V textu jsem popsala o čem tato dvoustrana je a proč.

Kartička …HOLIC - ano jsem sběratelka kabelek. V současné době jsem si nejvíce oblíbila tašky, které nemusím držet v ruce Usmívající se. Fotografii jsem nalepila na částečně proříznutou kartičku ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins.

Kartička KOSMETIKA - je vlastně pouze fotografie ve velikosti 4'x6' doplněná o enamelové samolepící tečky a etiketu ze sady Flea Market (Ephemera Pack - Maggie Holmes).

Kartička PRÁCE - je fotografie nalepená na kartičku 4'x6'ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins doplněná o zlatý samolepící proužek, růžovou papírovou etiketu (Studio Calico digital) a Chipboard samolepkou srdíčka (Hello Forewer - Studio Calico) připevněnou sešívačkou.

Tato kartička se skládá ze tří kartiček. Základem je bílá kartička o velikosti 4'x6', které jsem zaoblila rohy pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins. Na tu jsem nalepila kartičku 3'x4' Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins, kterou jsem částečně překryla kartičkou 3'x4' s motivem zmrzliny (Studio Calico).

Jako doplňky jsem použila:
- V levé horním rohu růžovou bublinu s již předem vyříznutým srdíčkem ze sady Cut & Paste (Bits Die Cut Shapes - Amy Tan)
- Zlaté samolepky "ZMRZLINA" (Letter Stickers - Dear Lizzy) - kostičky jsou o velikosti 0,8x0,8 cm
- Chipboard samolepka "Sweet as a Candy" (Hello Forewer - Studio Calico)
- Razítko "Srdíčka." (All My Heart - Ali Edwards).

Kartička TV - je opět pouze fotografie ve velikosti 4'x6'., Na místo obrazovky jsem ořízla kartičku a následně nalepila. Protože na mě kartička působila moc tvrdě a … no prostě divně, použila jsem foto filtr, který jsem v levém horním rohu připevnila pomocí sešívačky a Chipboard samolepky hvězdičky (Hello Forewer - Studio Calico).

Filtr fotografii zjemnil a zakryl tvrdý přechod mezi TV a kartičkou, kterou jsem přidala. Další funkcí těchto vellumových fotofiltrů je, že zakryjí případné neostrosti.Základem dvou výše zveřejněných fotografií jsou opět kartičky 3'x4' Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Co stojí za povšimnutí je barevný vzorník, který lze získat v každém hobby marketu přesně podle toho jaké barvy máte rádi. Tento vzorník je součástí sady Flea Market (Ephemera Pack - Maggie Holmes).

Bílou kartičku CESTOVÁNÍ o velikosti 4'x6', které jsem zaoblila rohy pomocí Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins jsem vlevo doplnila o kartičku 3'x4' Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Vše ostatní jsou papírové výřezy a banner ze sady Flea Market (Ephemera Pack - Maggie Holmes).

Poslední kartička NUTNOST - je opět fotografie ve velikosti 4'x6' doplněná o Rub-On "Real Life" a Chipboard samolepka srdíčka (Hello Forewer - Studio Calico).

Celý tento nápad dvoustrany o mě samotné se mi tak zalíbil, že ho určitě zopakuji i pro další členy naší rodiny.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktujte nás na info@scrapylife.cz


Hezký den,

Charlotta

MIDNIGHT Core kit Project Life® Becky Higgins

4. března 2014 v 10:58 DOPORUČUJEME
Midnight sadu už mnozí z Vás co sledujete blog Scrapylife velmi dobře znáte. Je to můj hlavní kit, ze kterého tvořím své PL stránky. Důvod je velmi jednoduchý stejně tak jako pojmutí této sady - tyto kartičky se prostě hodí k jakékoliv příležitosti, ozdobám i jiným kartičkám, které já čas od času také používám.

Midnight Core kit sadu Project Life® Becky Higgins navrhla designérka Liz Tamanaha, která je také známá svým designerským studiem pod názvem Paisleepress.
Tato sada kartiček je extra jednoduchá, plná minimalistického designu jakými jsou puntíky, pruhy a její vlastní písmo. Barevná škála je od černé, šedé až po bílou, doplněné krásnou, teplou žlutou.


Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.

Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.cz

Sada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěné
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.
Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.
Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

K sadě Midnight jsou navrženy mini alba s již připevněnýma kapsama nebo i 12' alba do kterého se plastové kapsy vkládají.
Přeji krásný den,

Charlotta

HONEY Core kit Project Life® Becky Higgins

3. března 2014 v 17:23 DOPORUČUJEME
Dnešní den si uděláme takový medový Usmívající se. Představíme si HONEY Core kit sadu Project Life® Becky Higgins, kterou navrhla designérka Lori Whitlock.
Tato sada je plná jasných a živých barev s nadčasovými slovy a grafikou, která Váš project life opravdu oživí.


Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.

Přehled typů sad, které nabízíme na www.scrapylife.cz

Sada obsahuje 616 kartiček: dostatek k vytvoření celého 12" x12" alba
· 500 - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná
· 40 - journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 8 - karet na první, úvodní stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 8 - karet na poslední, závěrečnou stranu; 4 karty jsou 4x6, 4 karty jsou 3x4
· 60 - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití

Myslíte si, že nevyužijete celou Core kit sadu nebo chcete kombinovat více sad dohromady? Připravili jsme pro Vás i možnost menších sad.
Sada obsahuje 190 originálních kartiček
· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 20 kusů - 6x4 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní
· 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.

K sadě Honey jsou navrženy i alba. V nabídce www.scrapyife.cz můžete najít třeba velké album 12' do kterého se dokupují plastové kapsyPřeji krásný den,

CharlottaTURQUOISE Core kit Project Life® Becky Higgins

2. března 2014 v 8:46 DOPORUČUJEME
Představení TURQUOISE Core kit sady bude tak trochu návrat do minulosti. Jedná se o jednu z prvních sad, kterou Becky Higgins začala produkovat. Tato sada se už bohužel nedistribuuje, ale mě se podařilo jednu tuto sadu sehnat a tak jsem ji do obchodu www.scrapylife.cz vložila jako set 1/3 originální sady.

Můžete namítat, že ji Becky Higgins prodává na svých stránkách nebo, že jste ji viděli prodávat u jiných prodejců, ale věřte mi. Jedná se o poslední kusy, protože i to co Becky minulý týden zveřejnila na svém blogu jen potvrzuje, že v současné době o dotisku starších typů Core kit sad neuvažuje.

A teď už si pojďme představit TURQUOISE Core kit sadu Project Life® Becky Higgins, kterou opět navrhla designérka Kerri Bradford.

V této sadě si užijete grafické prvky, jakými jsou kruhy a pruhy. Výrazné písmo a barvy, která tato sada obsahuje, budou skvělým doplňkem Vašeho alba. Barvy jsou několik odstínů modré a zelené doplněné o vínovou, odstíny hnědé a bílá.Kartičky Project Life® Becky Higgins se nemusí používat pouze do "kapsičkového" alba, ale také na přáníčka, klasické scrapbook 12' stránky a jiné projekty. Pro více inspirace navštivte náš Pinterest.

Jak jsem již psala výše tato sada je ve www.scrapylife.cz jen v omezeném množství a to pouze jako 1/3 originální sada.Sada obsahuje 170 originálních kartiček

· 1/3 Core Kit sady obsahuje:
· 150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
· 13 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
· 7 kusů - 4x6 journalingových karet s přeložením; větší prostor na psaní

1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Jsou acid & lignin free a určeny k archivaci.


Přeji krásný den,

Charlotta

Project life VYŠÍVÁNÍ

1. března 2014 v 9:01 AKADEMIE

Přeji všem krásnou a hlavně odpočinkovou sobotu.


Dnešní příspěvek bude ze soudku DIY - udělej sám, předpokládám, že v tomto případě asi udělej sama. Vlastně i můj čtyřletý syn chtěl pomáhat a udělat si svou vlastní kartičku. J


Dlouho jsem odolávala a přesvědčovala sama sebe, že TOTO opravdu nepotřebuji, až jsem podlehla. A udělala jsem dobře, že jsem to vyzkoušela. Nejsem vůbec zručný člověk, co se týká jakéhokoli šití, ale tohle je opravdu jednoduchý a co víc - hooodně efektní.


O čem, že to tady vlastně píšu a ještě jsem se o tom ani nezmínila? Jedná se o Embroidery Stencil Kit od Amy Tangerine. Jsou to šablony na vyšívání, podle kterých si můžete velmi jednoduše vyšít ať už písmenka nebo různé vzory, tvary atd. Ty se liší podle šablon jednotlivých kolekcí. Ano, není to žádná novinka na trhu, ale jak píši, dosud jsem odolávala.

Každý set obsahuje 2 listy o velikosti cca 14x28 cm, děrovací pomůcku, ochrannou podložkou (13x13 cm), jehlu a 3 barvy bavlnky na vyšívání.

Teď už k mému tvoření.Použila jsem šablony z kolekce Cut & Paste - Embroidery Stencil Kit - Alpha Hello - Amy Tan, výběr kartiček ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins a několik bavlnek, které jsem doma našla.

Nejdříve jsem si rozvrhla, kde chci mít jaký vzor a pak jsem šablonu přikládala a děrovala na podložce, která je součástí každého balení. Byla jsem poměrně překvapená, když jsem na konci zjistila, že děrovací podložka je pořád jako nová. Je dělaná z nějakého silikonu potažená látkou a po vpichu ani památky.

A zde už jsou mé výtvory, které chci použít v jednotlivých týdnech. Plánuji, že u některých přidám ještě fotografii či nějakou malou ozdobu, ale o tom už někdy jindy.
Na Pinterestu Scrapylife je tomuto tématu věnovaná jedna nástěnka kde se můžete inspirovat, jak se dají tyto kartičky zpracovat dále.

Zalíbilo se Vám? Tento víkend (1.3. - 2. 3. 2014) jsme udělali speciální slevovou akci pro registrované zákazníky na tyto šablony ve výši 20%.

Hezký den,

Charlotta