Project life - WEEK 5/2014

3. února 2014 v 15:34 |  PROJECT LIFE ALBUM
Zdravím všechny pravidelné čtenáře mého blogu a vítám ty nové Smějící se

Dnes se s Vámi podělím o zpracování mého Project Life alba, přesněji řečeno pátého týdne 2014.

To jak barevně celá dvoustrana vyjde je vždy překvapení až do konce. Nikdy dopředu neplánuji, co kde použiji.

Můj proces v bodech je asi následující:
- Fotografování
- Výběr v počítači
- Tisk (používám Canon Selphy CP900)
- Ořezání a rozložení fotografií do jednotlivých kapes
- Přiřazování kartiček, papírů, ozdob, razítek, atd.
- Titulní kartička - označení týdne
- "Uležení" - zjistila jsem, že když mám hotovo, nechám stránku rozloženou a cca za hodinu (i více) se jdu podívat znovu. Tento krok byl neplánovaný a nějak vždy vyházel ze situace, aniž bych si to uvědomovala, nicméně teď už tento krok dodržuji záměrně.
- Poslední dotaženíNa titulní kartičku (Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins) pátého týdne jsem použila dvě etikety (Studio Calico digital) na které jsem razítkem natiskla datum (roller razítko) a na druhou jsem nalepila označení týdne samolepkami (Studio Calico). Drobné zdobení je za pomoci flitrů, sponky na papír s látkovým bannerem a dvě samolepky banneru (home, today - Amy Tangerine)
"Hello There" a černý okraj etikety je předem natištěn na kartičku.

Již předem natištěná kartička (Studio Calico) o velikosti 4'x6' doplněná o etiketu (Studio Calico digital), dvě fotografie a tři "puffy" samolepky (Twine ink).
(puffy - měkké, nadýchané)


Kartička vlevo je polepená papírovou "vyděrované" visačkou (Cut & Paste - Bits Die Cut Tags - Amy Tan), kterou jsem vyšila bavlnkou, následně jsem přidala stužku a použila razítko (Love Always - Ali Edwards Technique Tuesday).
Tato visačka se srdíčkem je v sadě s 12ti dalšími motivy, které se dají vyšít bavlnkou, vyzdobit brads, nechat volné, atd. Je to hezky efektní.

Kartička vpravo je jen další kartičkou z kolekce Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins dopněná o mé oblíbené enamelové samolepící tečky.

Tato kartička o velikosti 4'x6' je doplněná o fotografii s bílým okrajem ve velikosti 3'x4', washi páskou, badge (Studio Calico ) a samolepící písmenka (Simple Stories).

Papír 12'x12' s motivy rámečků jsem přizpůsobila velikosti 4'x6'. Jednotlivé středy rámečků jsem vyřízla a vložila dané fotografie. Vše jsem následně doplnila wood venner fotoaparáty (Cameras Abroad Laser - Studio Calico) kde jsem do jejich středu vlepila enamelové samolepící tečky.

A nyní se dostáváme k poslední kartičce (Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins), která je z větší části překryta fotografií a doplněna sponkou na papír ve tvaru šipky, brad (After 5 - October Afternoon) a papírovou samolepící etiketou (Hey You - Basic Grey).

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama