Project life - WEEK 4/2014

28. ledna 2014 v 10:36 |  PROJECT LIFE ALBUM
Dnes Vám přináším nahlédnutí do 4. týdne mého project life alba

V tomto týdnu jsem použila nejen kartičky z mé další oblíbené sady, kterou je Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins, ale i papíry 6'x6', které jsem uřízla na požadovanou velikost.Tuto titulní kartičku jsem tentokrát hodně přizdobovala vším možným.
Horní šedivá lišta je již předem natištěná, to co jsem přidala je samolepící proužkovaná bordura (Daily Flash Frame Up - October Afternoon). Označení týdne jsou samolepky (Heidi Swapp), natištěné šipky pomocí razítka (Notebook Essentials - Hero Arts) a černého Memento inkoustu. Nakonec jsem doplnila barevně ladící enamelky. Datum je natištěn roller razítkem.

Toto trio kartiček patří k sobě což je naznačeno wood veneer (dýha) závorkou, která je nalepena na kartičce (Studio Calico) o velikosti 4'x6's vyříznutým nápisem (což není na první pohled patrné).
Dvě menší kartičky jsou ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins, doplněné o etikety (Studio Calico digital) a oranžové enamel kamínky.

A nyní se dostáváme ke kartičce, která je vyříznuta z papíru (Polka Dot Party - Dear Lizzy) o velikosti 6'x6' na požadovanou 4'x6'. Ta je doplněna fotografií a bannerem "Week in Review" uříznutým z kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. V pravém horním rohu je použito razítko "One perfect day in _____" (Studio Calico - Hero Arts) a květina je doplněna opět barevně ladícíma enamel kamínky.

Další kartička, která je vyříznuta z papíru (Polka Dot Party - Dear Lizzy) o velikosti 6'x6' na požadovanou 4'x6'. Tentokrát doplněna fotografií a bannerem "Places" uříznutým z kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Na pravé straně je použita etiketa (Studio Calico digital) a enamel kamínky.

S touto kartičkou ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem si docela "vyhrála", protože nápis, který byl předem natištěný jsem vyřízla pomocí řezáku, tak aby se za něj dala zasunout fotografie, stejně tak proužkovaný banner v levém horním rohu na který jsem nalepila srdíčko. Vše jsem pak pouze doplnila roller razítkem s textem "Remember This".

Zde můžete vidět, že ne všechny kartičky musí být dozdobeny, což je i prvotní zájem Becky Higgins, prostě nezdobit a použít pouze kartičky, fotografie a pero. Stačí jen vsunout již předem natištěnou kartičku. Tato je ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama