Project life – Titulka 2014

1. ledna 2014 v 11:04 |  PROJECT LIFE ALBUM
Šťastný Nový rok 2014!

Dnešní příspěvek je bránou do mého PROJECT LIFE ALBA 2014.

Titulní stranu jsem udělala velmi jednoduše. Jednu fotografii o velikosti 15x21 cm jsem rozřízla do příslušných kapes a druhou fotografii o velikosti 9x13 cm jsem nalepila na předem natištěnou kartičku z Midnight Core Kit. Obě fotografie mají bílý rámeček a tak jsem jejich rohy "nezakulacovala", což jsem v předchozím roce dělala pořád.

Jak jsem se již zmiňovala v předešlém příspěvku, pro rok 2014 jsem se rozhodla jako základ používat Midnight Core Kit od Project Life® Becky Higgins. Ve www.scrapylife.cz Vám nabízíme SPECIÁLNÍ AKCI - možnost koupě i 1/3 Midnight Core Kit od Project Life® Becky Higgins

Kartičku "hello" o velikosti 4'x6' jsem doplnila enamel tečkami (Lost & Found Record It! Adhesive Enamel Dots 60/ Pkg Antique) a samolepkami s číslicemi označující rok. Tři lamelové tečky jsem přebarvila Copic fixou (barva: Chrome Orange YR 04)

Kartička vlevo je doplněna o wood veneer (dýha) srdcem, enamel tečkou uprostřed fotoaparátu (Lost & Found Record It! Adhesive Enamel Dots 60/ Pkg Antique) a slovem "by" napsaným Copic fixou (barva: Warm Grey W3)
Kartička vpravo se skládá ze dvou částí - dákladní kartička je z daného Midnight Core Kitu a přes ní je položený výřez ze zlaté čtvrtky vyříznutý plotrem Silhouette Cameo.

Tuto kartičku o velikosti 4'x6' jsem doplnila pouze o wood veneer (dýha) domeček, který jsem koupila na jednom z pražských vánočních trhů.

Těším se na "viděnou" při dalších příspěvcích běhěm roku 2014.

Charlotta

Foto: Scrapylife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama