Leden 2014

Project life - WEEK 4/2014

28. ledna 2014 v 10:36 PROJECT LIFE ALBUM
Dnes Vám přináším nahlédnutí do 4. týdne mého project life alba

V tomto týdnu jsem použila nejen kartičky z mé další oblíbené sady, kterou je Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins, ale i papíry 6'x6', které jsem uřízla na požadovanou velikost.Tuto titulní kartičku jsem tentokrát hodně přizdobovala vším možným.
Horní šedivá lišta je již předem natištěná, to co jsem přidala je samolepící proužkovaná bordura (Daily Flash Frame Up - October Afternoon). Označení týdne jsou samolepky (Heidi Swapp), natištěné šipky pomocí razítka (Notebook Essentials - Hero Arts) a černého Memento inkoustu. Nakonec jsem doplnila barevně ladící enamelky. Datum je natištěn roller razítkem.

Toto trio kartiček patří k sobě což je naznačeno wood veneer (dýha) závorkou, která je nalepena na kartičce (Studio Calico) o velikosti 4'x6's vyříznutým nápisem (což není na první pohled patrné).
Dvě menší kartičky jsou ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins, doplněné o etikety (Studio Calico digital) a oranžové enamel kamínky.

A nyní se dostáváme ke kartičce, která je vyříznuta z papíru (Polka Dot Party - Dear Lizzy) o velikosti 6'x6' na požadovanou 4'x6'. Ta je doplněna fotografií a bannerem "Week in Review" uříznutým z kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. V pravém horním rohu je použito razítko "One perfect day in _____" (Studio Calico - Hero Arts) a květina je doplněna opět barevně ladícíma enamel kamínky.

Další kartička, která je vyříznuta z papíru (Polka Dot Party - Dear Lizzy) o velikosti 6'x6' na požadovanou 4'x6'. Tentokrát doplněna fotografií a bannerem "Places" uříznutým z kartičky ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Na pravé straně je použita etiketa (Studio Calico digital) a enamel kamínky.

S touto kartičkou ze sady Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem si docela "vyhrála", protože nápis, který byl předem natištěný jsem vyřízla pomocí řezáku, tak aby se za něj dala zasunout fotografie, stejně tak proužkovaný banner v levém horním rohu na který jsem nalepila srdíčko. Vše jsem pak pouze doplnila roller razítkem s textem "Remember This".

Zde můžete vidět, že ne všechny kartičky musí být dozdobeny, což je i prvotní zájem Becky Higgins, prostě nezdobit a použít pouze kartičky, fotografie a pero. Stačí jen vsunout již předem natištěnou kartičku. Tato je ze sady Jade Core kit od Project Life® Becky Higgins.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta


Project life - WEEK 3/2014

22. ledna 2014 v 10:38 PROJECT LIFE ALBUM
Konečně začalo taky sněžit a já jsem usedla k počítači, abych Vám přinesla zase další z mých zpracovaných týdnů.

Tento týden jsem použila kartičky převážně od Studia Calico a doplnila je mimo fotek také kartičkami z mé oblíbené kolekce Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. A nemůže tomu být u mě jinak, než že vše je vloženo do plastových kapes od Becky Higgins Design A.

Ani nedokážu posoudit, zda jsou tyto kapsy nejlepší co svět project life nabízí, protože jsem nikdy jiné nepoužívala. Jsem s nimi prostě moc spokojená a proč tedy měnit, že. Nicméně pokud máte nějaké zkušenosti s jinýma kapsama a chtěla byste je vidět v našem obchodě www.scrapylife.cz , dejte mi vědět na info@scrapylife.cz

A teď už se pojďme podívat na jednotlivé stránky.

Nevím proč, ale titulní kartičku, která je u mě ve velikosti 4'x6', dělám vždy jako poslední.

Tato kartička je předem předtištěná doplněná o bílý banner pod který jsem nalepila menší kostičkovanou kartičku se zelenou etiketou (Studio Calico digital) potištěnou datumem (roller razítko). Označení týdne je propisot (Studio Calico). Barevné ozdobičky jsou "puffy stickers" samolepky (Twine ink).

Zde můžete vidět propojení dvou kartiček, kde je každá z úplně jiné kolekce a od jiného výrobce. Kartičku s fotografií jsem v horní části nařízla a vložila fotografii doplněnou o samolepku "Right now" (Studio Calico). Hned vedle jsem použila kartičku "mommy" doplněnou o enamelovou šipku (MME) a razítko od mé oblíbené designérky Ali Edwards (sada Love).

Víte, že jsme se stali členy Studio Ali Edwards a každý měsíc Vám budeme přinášet exkluzivní limitované sety razítek? Pokud se stanete členy tohoto klubu na našich stránkách www.scrapylife.cz nabídneme Vám jejich pravidelný odběr za zvýhodněných podmínek. Více se dozvíte na www.scrapylife.cz

Ikdyž je tato kartička velmi jednoduše zpracovaná mám ji moc ráda a to především svým obsahem. Syn mi obsadil mé skromné scrapbook / project life místo a začal také tvořit. Překvapivě jsem mu bez reptání poskytla vše, o co si řekl a sdělil mi, že on bude dělat 12'. Pro nezasvěcené, jedná se o klasický scrapbook stránky o velikosti 30,5 x 30,5.

Na předem předtištěnou kartičku jsem nalepila fotografii s bílým rámečkem, zelenou etiketou (Studio Calico digital) a sponku na papír ve tvaru srdce.

Jako podklad této kartičky jsem použila klasický bílý papír vyšší gramáže ve velikosti 4'x6', na který jsem nalepila kartičku "Happy moment" (Studio Calico) doplněnou o fotografii a velumovou šipku (Chic Tags). Vlevo jsem jen nalepila fotografii, přiložila zelenou etiketou (Studio Calico digital) a již výše zmíněné "puffy stickers" samolepky (Twine ink).

A tady se konečně dostáváme také kartičce z mé oblíbené kolekce Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins. Dvě fotografie jsem jen doplnila o razítko příborů (Hey there od Amy Tangerine) a dvě etikety (Studio Calico digital). Zelené hvězdičky jsou …… bohužel nevím, ale jsou v sadě v několika barvách.

Opět velmi jednoduše. Pouze text na již předem předtištěné katičce 4'x6', kterou jsem jen dozdobila o samolepící šipky a srdíčka (MME) a následně rozstříhla.


Nedostávají se Vám, nehodí se nebo je Vám "líto" použít krásné kartičky o velikosti 4'x6'? Někdy se hodí, nahradit ji jen klasickým bílým papírem vyšší gramáže v dané velikosti. Já jsem tu svoji v tomto případě doplnila o trefnou kartičku s již předem natištěným nápisem "This day will never happen again" a dvěma etiketama (Studio Calico digital).

To si tak jedete na návštěvu, zaparkujete, a když se vrátíte, tak se nestačíte divit! Myslela jsem, že mě "klepne" … bohužel i o takových večech je project life.

Líto použít, o čem, že to píšu? Ano, například moje maminka má v sobě neustále zakořeněné, že je ji líto použít ten či onen papír, kartičku, ozdobu a já nevím co ještě. Není sama? Vím J a chápu tyto stavy, ale uvědomte si, že to děláte pro sebe, své blízké a chcete, aby vše bylo dokonalé, tak co jiného použít než to co se Vám opravdu líbí!

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta

Studio Ali Edwards klub

20. ledna 2014 v 16:06 AKCE & SLEVY

Také jste propadla kouzlu razítek Ali Edwards?


Stali jsme se členy Technique Tuesday - Studio Ali Edwards klubu a každý měsíc Vám budeme přinášet exkluzivní edice razítek od Ali Edwards.

Všichni kdo se na www.scrapylife.cz zaregistrují k pravidelnému odběru těchto exkluzivních Ali Edwards Club razítek, každý měsíc získají tato razítka s 20% slevou a výrazně nižším poštovným.

Tyto exkluzivní edice Technique Tuesday - Studio Ali Edwards klubu jsou ve velikosti 4'x6' a vždy obsahují několik razítek.

Podmínky členství:
  • Registrace ke Studio AE klubu u www.scrapylife.cz
  • Minimální registrace na 6 po sobě jdoucích měsíců (nelze vynechat měsíc)
  • Registrace do 15. v měsíci Vám zajistí razítka ihned od následujícího měsíce.
Pokud bude k dispozici exkluzivní edice razítek z měsíce, kdy se registrujete, po domluvě s Vámi ji zašleme.
  • Každého 1. v měsíci bude zveřejněný náhled exkluzivní edice aktuálního setu razítek na www.scrapylife.cz
  • Distribuce bude každého 21. v měsíci - po naskladnění okamžité odeslání či možnost osobního převzetí (po předchozí domluvě)
Kity můžete platit:
  • měsíčně - 400,- Kč + 30,- Kč poštovné (bude zasíláno na dobírku bez dobírečné částky)
  • pololetně - 2.400,- Kč + 180,- Kč poštovné převodem na účet
  • ročně - 4.800,- Kč + 360,- Kč poštovné převodem na účet
  • Ukončení registrace před uplynutím registrované doby může proběhnout za poplatek 400,- Kč: Ukončení registrace do 15. v měsíci Vám zajistí nečerpání razítka následujícího měsíce
  • www.scrapylife.cz si vyhrazuje právo u Technique Tuesday - Studio Ali Edwards klubu kdykoli upravit podmínky či jej ukončit
Pokud některá razítka z Technique Tuesday - Studio Ali Edwards klubu zbudou, budou 22. v měsíci uvolněna k volnému prodeji za cenu 481,- Kč

Pokud máte nějaký další dotaz zkuste se podívat do naší FAQ sekce na www.scrapylife.cz

Níže si můžete prohlédnout některé již dříve vydané exkluzivní edice razítek Technique Tuesday - Studio Ali Edwards klubu.Přeji hezký den,


Charlotta

CHA Winter 2014 – prezentace

14. ledna 2014 v 10:48 AKCE & SLEVY

Pojďme se alespoň prostřednictví fotografií podívat, jak to na největším CRAFT veletrhu na světě vůbec vypadá a jak se některé stánky prezentují!

PEBBLES
Novinkové řady: Americana, Garden Party, and Special Delivery in both Boy and Girl themes.
Produkce: ve světě by měly být tyto řady dostupné během února

BASIC GREY
Novinkové řady: Five new paper and embellishment lines including Capture, Herbs & Honey, Spice Market, Highline, and Mon Ami.
Produkce: Spice Market, Capture a Mon Ami ve světě by měly být tyto řady dostupné během února. Herbs & Honey a Highline ve světě by měly být tyto řady dostupné během dubna.

LAWN FAWN
Novinkové řady: Let's Polka kolekce, Hello Sunshine kolekce a mnoho nových razítek a vyřezávacích šablon
Produkce: ve světě by měly být tyto řady dostupné během konce února.
Novinkově na CHA Winter 2014 představili 4x6 vyřezávací šablohu, která je doplňkem šablony 3x4, která byla představena minulý rok v létě.MY MINDS EYE (MME)
Novinkové řady: Now and Then a Chalk Studio II
Produkce: ve světě by měly být tyto řady dostupné během konce února.


BECKY HIGGINS Project Life
A nebyla bych to já, kdych nezařadila alespoň dvě fotografie ze stánku Becky Higgins :-)
Produkce: ve světě by měly být novinky Becky Higgins dostupné od února a některé až v květnu.


V případě, že budete mít zájem o některé novinky ať už zmíněné nebo nezmíněné v mých článcích, neváhejte mě kontaktovat na info@scrapylife.cz a já Vás budu informovat o jejich dostupnosti u nás ve www.scrapylife.cz


Charlotta


Foto: dodavatelé

Project life - WEEK 2/2014

13. ledna 2014 v 15:48 PROJECT LIFE ALBUM
Druhý týden je opět z převážné části vytvořený z Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins doplněný ozdobami a razítky různých značek. Plastové kapsy používám od Becky Higgins Design A.Titulní kartička 4'x6'je předem předtištěná doplněná o čísla 6-12 a slovo "JANUARY" z razítkovací sady (Basic Grey - Capture Universal Calendar Acrylic Stamps). Zelená etiketa je (Studio Calico digital). Slovo "Hello" a šipky jsou razítka (Studio Calico) natištěny Memento Dye ink (barva: Bamboo leaves). Na označení týdne jsem použila písmenka a čísla ze sady (Heidy Swapp - Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers).

Kartička 4'x6', která bude na konci "procesu" rozstřižená na dvě 3'x4' je doplněna o fotografii, modrou etiketu (Studio Calico digital), razítko "Go…." (Technique Tuesday - Kids are cool by Ali Edwards) a samolepící enamelku nalepenou uprostřed fotoaparátu.

Tato kartička bude následně rozstřižená jako ta předešlá a je jen doplněná o samolepící abecedu (Heidy Swapp - Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers), která je v originále bílá a výhodou je, že se dá jakkoliv a čímkoliv barvit. Já jsem použila fixu Copic (barva: Pale Blue B32).


Granko, taky jste ho měli rádi? A co vaše děti? Ano, u nás to tak je.
V Midnight Core kit sadě od Project Life® Becky Higgins je krásná kartička o velikosti 4'x6'THAN/NOW - DŘÍIVE/NYNÍ. Když jsem ji viděla, hned mě napadlo využít ji k tomuto účelu.
Etiketa (Studio Calico digital) a tři žluté samolepící enamelky.
Použila jsem tři sady razítek:
- "Life is good" a ruka s prstem (Studio Calico - Hero Arts)
- "Coffe time" (Studio Calico - Blinks of Life)
- "amazing" (Studio Calico)

Dvě stejné kartičky ze sady Midnight Core kit Project Life® Becky Higgins jsem doplnila o výřez se Silhouette Cameo plotru a doplnila jsem badge (odznak) od Studio Calico. Na druhou kartičku jsem nalepila jen fotografii o velikosti 3'x4' s bílým okrajem.

Na této kartičce jsem dvě fotografie podložila papírem z kolekce Amy Tangerine (paper pad 6x6) tak aby nezapadly a trochu jsem je odrazila. Následně jsem doplnila etiketu (Studio Calico digital), zelenou sponku na papír a nadpis písmenky (Simple Stories).

Tužku na již předem natištěné kartičce jsem z části vyřízla a zasunula pod ni žlutou etiketu (Studio Calico digital). Fotografii jsem pak doplnila a wood veneer (dýha) srdce.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta

Foto: Scrapylife

CHA Winter 2014 – 2. den - část 3.

11. ledna 2014 v 22:31 AKCE & SLEVY
Tak co tomu všemu říkáte? Oči jen přecházejí, že! A to si představte, že to není zdaleka vše.

Na některé ze zmíněných novinek se můžete těšit i u nás v www.scrapylife.cz


V případě, že budete mít zájem o některé novinky ať už zmíněné nebo nezmíněné v mých článcích, neváhejte mě kontaktovat na info@scrapylife.cz a já Vás budu informovat o jejich dostupnosti u nás ve www.scrapylife.cz


Charlotta


Foto: dodavatelé


CHA Winter 2014 – 2. den - část 1.

11. ledna 2014 v 22:21 AKCE & SLEVY
Dnes byl CHA Winter 2014 veletrh poprvé otevřen pro širokou veřejnost a úplně si dokáži představit ty rozzářené oči všech zúčastněných.

Dovolím si Vám dnes nabídnout malou ochutnávku toho co se dnes dalo vidět Kalifornii!


... druhou část Vám představím v dalším příspěvku ... a proto se ani pro dnešek neloučím.

CHA Winter 2014 – 1. den

10. ledna 2014 v 22:03 AKCE & SLEVY
Jak jsem se již včera zmiňovala, dnešním dnem 10.1. 2014 začíná v Kalifornii, USA největší kreativní veletrh na světě CHA WINTER 2014 z velké části zaměřený na scrapbook a jiná papírová tvoření, kde budou představeny všechny již známé či plánované novinky z tohoto oboru.

Nemůže tomu být jinak než že začnu s novinkami, co nás čekají tento rok od Becky Higgins zakladatelky Project Life ®.

Čekají nás dvě zbrusu nové Core kit sady Strawberry Core Kit a Azure Core Kit. Každá ze sad bude opět obsahovat 616 kartiček a budete si k nim moci dokoupit alba a jiné doplňky, které spolu ladí.
Strawberry Core Kit
Azure Core Kit

Také se můžeme těšit na nové Mini Kit sady od již v project life známých designérek - Elizabeth Kartchner, Amy Tan a Maggie Holmes.
Jen pro připomenutí Project Life ® Mini Kit sady obsahují 100 karet - (20) 4'x6'a (80) 3'x4'. Stejně jako všechny kartičky Project Life, jsou i tyto navrženy pro všestranné použití. Kartičky jsou oboustranné (vertikální, horizontální), vzorované, linkované na journaling, atd.

Project Life Daydreamer Mini Kit, designed by Dear Lizzy
Project Life Plus One Mini Kit, designed by Amy Tangerine
Project Life Styleboard Mini Kit, designed by Maggie Holmes

Becky Higgins také myslí na ty, co mají rádi menší formáty alb a tak pro rok 2014 připravila koženková alba ve velikosti 6'x8' spolu s plastovými kapsami. Budeme je moci mít v několika příjemných barevných odstínech, jako jsou:


Pro ty co vlastní jakýkoliv vyřezávací strojek (např. Sizzix Big Shot a jiné) určitě bude zajímat sada vyřezávacích šablon na Project life karty o velikostech 4'x6'a 3'x4' spolu s několika tvary.

Jste sběratelkou washi pásek? Pak se můžete těšit na několik mezi sebou vzájemně ladících sad. Barvy jsou: bílá, světle hnědá a šedá (stejně jako Project Life ® samolepky).

A na konec to na co se těším já osobně asi nejvíce a to jsou následující dva produkty:

Foto filtry tzv. Photo overlays - jsou čiré ve velikosti 4'x6'a jsou přirovnávany jako kdyby jste použili štětec ve Photoshopu na Vašich fotografiích kromě toho, že jsou hmatatelným produktem.


Konečně dle mého názoru velmi očekávaný produkt všemi co se zabývají projet life a tím je kufřík na kartičky - Project Life Storage Tote! První předpoklad prodeje této vychytávky je květen 2014. Taky si říkáte proč tak pozdě? Třeba se to ještě změní a bude to dřív!
Nevím jak vy, ale já už se moooooc těším.

V případě, že budete mít zájem o některé novinky ať už zmíněné nebo nezmíněné v mých článcích, neváhejte mě kontaktovat na info@scrapylife.cz a já Vás budu informovat o jejich dostupnosti u nás ve www.scrapylife.cz

Charlotta

Foto: Becky Higgins

Technique Tuesday by Ali Edwards 2014

9. ledna 2014 v 9:15 AKCE & SLEVY
Novinky Technique Tuesday by Ali Edwards 2014


Již teď se můžete 100% těšit na novinková razítka Technique Tuesday by Ali Edwards 2014. Naskladnění bude probíhat na konci ledna. Sledujte nás na našem e-shopu www.scrapylife.cz


Charlotta

Veletrh CHA 2014

9. ledna 2014 v 9:12 AKCE & SLEVY

Od zítra 10.1.-14.1.2014 probíhá v Californii, USA veletrh, kde budou uvedeny na trh novinky 2014 nejen ze světa scrapbook a project life.

Sledujte nás, pokusíme se Vám některé z nich v následujících dnech představit na našem Blogu.

Project life - WEEK 1/2014

8. ledna 2014 v 8:41 PROJECT LIFE ALBUM
Již od neděle mám zpracovaný celý minulý týden, ale vůbec jsem se nemohla dostat k tomu, abych ho nafotila a vložila na blog. Když se naskytl čas, nebylo vhodné světlo a naopak :-(

Jak jsem se již zmiňovala dříve, chci tento rok zkusit používat více bílé, fotografie s rámečkem a více zdobit. Také jsem více vrstvila, ale o tom až u jednotlivých detailů.

Jako základ jsem použila Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins, který jsem doplňovala ozdobami a razítky různých značek.

Tuto 4'x6' kartičku jsem vlevo nařízla a vložila fotografii pod oranžový banner "Hello There" doplnila menší fotografií, etiketou (label) a vellumovou šipkou, kterou jsem připevnila pomocí sešívačky.

Label (etiketa) používám buď samolepící (nejraději October Afternoon) nebo vytištěné z počítače (zakoupené Studio Calico digital).

Na kartičku s již předem natištěným srdcem uprostřed, které jsem opět částečně vyřízla jsem vložila fotografii 4'x3'.
Srdce jsem dozdobila kartonovou šipkou (Keta) a razítkem (Studio Calico-Hero Arts) a částečně překryla "&" vellumovou kartou (Chic Tags). Opět jsem doplnila etiketou (Studio Calico digital). Horní kartička doplněná o roller razítko je z kolekce Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins.

Zde můžete vidět čtyři vrstvy - 4'x6' kartičku s natištěnou šedou bublinou, žlutý proužek "goodeats" (Studio Calico), žlutou etiketu (Studio Calico digital) a fotografii 3'x4'. A aby toho nebylo málo doplnila jsem wood veneer hvězdičky (ten oběd byl opravdu 5ti hvězdičkový) , razítko "oh Yes" (Studio Calico-Amy Tangerine) a vellumové kolečko "Yes" (Hey Boy od Basic Grey).

Nakonec jsem celou kartičku rozřízla tak, aby se mi vešla do dvou plastových kapes.

Předem natištěnou kartičku jsem doplnila pouze o text, razítko "Remember this" (roller razítko) a vellumový proužek s puntíky (Chic Tags) připevněnou sešívačkou.

Vyřezanou kartičku "Today" mám ze Silhouette plotru, kterou jsem částečně podložila kartičkou se šedým proužkem. Roller razítkem jsem natiskla "Fun day" a datum. Etiketa (Studio Calico digital).

Druhá kartička je doplněná o malou fotografii, papírovou etiketu (Studio Calico digital), rub-on (propisot) tyrkysovou etiketu (Studio Calico) a razítko "oh my" (Studio Calico-Lili Niclass).

Poslední kartička je opět vrstvená - na základní kartičku z kolekce Midnight Core kit od Project Life® Becky Higgins jsem nalepila bílou čtvrtku na kterou jsem nalepila fotografie. Vše jsem doplnila etiketou (Studio Calico digital), navlékla papírovou sponku s designem fotoaparátu (Studio Calico) a přilepila samolepící enamel tečku. Malinká modrá samolepka "Typical" je od Studio Calico.

Máte také svůj project life o který se s námi chcete podělit a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Hezký den,

Charlotta

Foto: ScrapylifeProject Life® Becky Higgins - Speciální nabídka II.

5. ledna 2014 v 23:23 AKCE & SLEVY
Ve www.scrapylife.cz jsme pro Vás připravili další SPECIÁLNÍ NABÍDKU


Tato nabídka je sada 1/3 z celé originální sady, které také můžete ve www.scrapylife.cz zakoupit.
Sada obsahuje originální kartičky

1/3 Core Kit sady obsahuje:
150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
10 kusů - 6x4 journalingých karet s přeložením; větší prostor na psaní


Na fotografiích u jednotlivých položek www.scrapylife.cz můžete vidět druhy všech kartiček, které 1/3 Core Kit sady obsahuje. 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.
Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Veškeré kartičky jsou Acid & lignin free a jsou určeny k archivaci.

Pro více informací nás navštivte na www.scrapylife.cz

Děkuji za Vaši pozornost,

Charlotta

Project life – Titulka 2014

1. ledna 2014 v 11:04 PROJECT LIFE ALBUM
Šťastný Nový rok 2014!

Dnešní příspěvek je bránou do mého PROJECT LIFE ALBA 2014.

Titulní stranu jsem udělala velmi jednoduše. Jednu fotografii o velikosti 15x21 cm jsem rozřízla do příslušných kapes a druhou fotografii o velikosti 9x13 cm jsem nalepila na předem natištěnou kartičku z Midnight Core Kit. Obě fotografie mají bílý rámeček a tak jsem jejich rohy "nezakulacovala", což jsem v předchozím roce dělala pořád.

Jak jsem se již zmiňovala v předešlém příspěvku, pro rok 2014 jsem se rozhodla jako základ používat Midnight Core Kit od Project Life® Becky Higgins. Ve www.scrapylife.cz Vám nabízíme SPECIÁLNÍ AKCI - možnost koupě i 1/3 Midnight Core Kit od Project Life® Becky Higgins

Kartičku "hello" o velikosti 4'x6' jsem doplnila enamel tečkami (Lost & Found Record It! Adhesive Enamel Dots 60/ Pkg Antique) a samolepkami s číslicemi označující rok. Tři lamelové tečky jsem přebarvila Copic fixou (barva: Chrome Orange YR 04)

Kartička vlevo je doplněna o wood veneer (dýha) srdcem, enamel tečkou uprostřed fotoaparátu (Lost & Found Record It! Adhesive Enamel Dots 60/ Pkg Antique) a slovem "by" napsaným Copic fixou (barva: Warm Grey W3)
Kartička vpravo se skládá ze dvou částí - dákladní kartička je z daného Midnight Core Kitu a přes ní je položený výřez ze zlaté čtvrtky vyříznutý plotrem Silhouette Cameo.

Tuto kartičku o velikosti 4'x6' jsem doplnila pouze o wood veneer (dýha) domeček, který jsem koupila na jednom z pražských vánočních trhů.

Těším se na "viděnou" při dalších příspěvcích běhěm roku 2014.

Charlotta

Foto: Scrapylife