Project life DECEMBER DAILY – WEEK 51

26. prosince 2013 v 13:43 |  PROJECT LIFE ALBUM
Třetí adventní týden jsem zpracovala opět za pomoci předem mnou předpřipravených kartiček a fotografií vytištěných foto tiskárnou Canon Selphy CP900


Titulní kartička (WEEK 51) o velikosti 4"x6" je papír ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) doplněný o hvězdičky a ozdobný roh ze sady papírových vánočních výřezů - z kolekce Merry little christmas (Fancy pants design) a písmenka a čísla jsou samolepky z archu Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12".

Tato kartička je z části vyrobená z pauzovacího papíru kdy jsem si uřízla dva papíry o velikost 3"x4", které jsem sešila k sobě, tak aby vznikla kapsa. Nasypala jsem tam zlatý embossovací prášek, přidala vellumové číslo (17) ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a zašila na šicím stroji.
Tuto kartičku jsem pak spolu s papírovou cedulkou ze sady Holiday pad (Smash) nalepila na papír o velikosti 4"x6" ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants).

Na této kartičce stojí za povšimnutí sequins neboli flitry (taková ta malá třpytivá kolečka) dají se koupit v každé galanterii (přišívají se i na svetry atd.)


Fotografii o velikosti 4"x6" jsem doplnila o předem ušitou visačku ozdobenou bílou papírovou etiketou se zlatým okrajem a vellumovým číslem ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper)


Základem je papír o velikosti 4"x6" ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) na který jsem nalepila cedulku z kolekce Cut & Paste - Bits Die Cut Tags - Scraps (Amy Tan) , našila vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a dolpnila zlatou stužkou.


Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.org

Přeji krásný sváteční den,

Charlotta

Zdroj foto: Scrapylife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama