Prosinec 2013

Project life 2014

31. prosince 2013 v 11:40 PROJECT LIFE ALBUM
Již v jednom z mých předešlých příspěvků jsem se Vás ptala, zda jste již přemýšleli o Vašem project life albu na rok 2014.

I já jsem po zdlouhavém přemýšlení, pátrání, studování a hlavně rozhodování dospěla ke zdárnému konci a vybrala si základní sadu pro můj project life 2014 kolekci MIDNIGHT (Project Life ® Becky Higgins).


Hlavní co člověk potřebujete je těchto 5 věcí:
· Core Kit (Midnight edition)
· Album (Midnight Designer)
· Plastové kapsy (Big Pack Photo Pocket Pages - 60 kusů)
· Fotografie
· Pero (Copic Multiliner SP 0,3 - černé)

Nebyla bych to já, kdybych vše ještě nekombinovala s jinými kartičkami a ozdobami, ale ty vždy zmiňuji při popisu zpracování daných týdnů.

Jak si představuji své project life album 2014?

- JEDNODUCHOST - ne strohost, protože mě osobně nestačí jen papír, fotka a text. Potřebuji vždy "to něco". Něco co bude odrážet můj styl a vlastně i vkus. A v tom je každý project life tak jedinečný.

- ODLEHČENOST - (nevím jaký jiný výraz použít) můj plán je použít hodně bílé a proto jsem si jako základ vybrala Midnight Core Kit (Project Life ® Becky Higgins). Skoro u všech fotografií chci mít bílé rámečky.

- FOTOGRAFIE - během celého minulého roku jsem použila asi jen tři černo-bílé fotografie a to je další z plánovaných změn - použít jich více.

- BARVA - ano, chci používat barvy, ale nechci … ("no jak bych to řekla") zmatek, myslím tím můj pocit zmatku, když se podívám na stránku, kterou jsem vytvořila. J Vím, že opět budou stránky, které se mi budou líbit méně a jiné více a počítám s tím.

- PLASTOVÉ KAPSY - opět chci v celém albu použít jeden druh plastových kapes a to Big Pack Photo Pocket Pages - 60 kusů, které stačí na celoroční album, pokud budete dělat týden na dvě strany jako já.
Pokud bude nějaká zvláštní událost, plánuji vložit mezi-stránku menšího formátu s daným tématem stejně tak jako ZDE

- OZDOBY (embelishment) - je jich plno, které se mi líbí a tak se musím krotit při jejich pořizování, ale odolejte takové kráse! J Vše co již používám a v roce 2014 se to moc nezmění, můžete najít ZDE.

- PSANÍ (journaling) - stále chci psát journaling vlastní rukou a nepoužívat počítač. Tisknutí journalingu je pro mě daleko zdlouhavější a psát vlastním rukopisem mi přijde takové osobnější, ikdyž ne vždy mám čitelné písmo. Project life dělám s myšlenkou toho, že si ho třeba někdy budou prohlížet mé další generace, aby se dověděli, jak žili jejich předci. Opět to zmíním, ale jak ráda bych byla, kdybych měla možnost přečíst nebo prohlédnout si záznamy mých předků.

A mé přání ohledně project life?
Nestresovat se! Nestresovat se tím, že nemám nějaký týden dokončený, ale na druhou stranu pokusit se opět jako v roce 2013 držet krok. Většinou mám dvoustranu hotovou během 30 minut, pokud mám předem připravené fotografie.

Předsevzetí?
Nemám žádná předsevzetí do nového roku a tak uvidíme, jak se mi můj výše zmíněný plán podaří uskutečnit.

Co plánujete, děláte Vy jinak oproti roku 2013 ve Vašem project life albu? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti. Z odpovědí (do 15.1.2014) vybereme pomocí náhodného výběru Random.org jednu osobu, která obdrží 20% slevu na nákup v našem e-shopu www.scrapylife.cz Slevu nelze kombinovat s jinými slevami.

Ještě jednou přeji všem krásný, šťastný a především zdravý Nový rok.

Charlotta


Foto: Scrapylife


Project life DECEMBER DAILY – WEEK 52

31. prosince 2013 v 8:51 PROJECT LIFE ALBUM
Poslední příspěvek roku 2013 je zároveň i posledním týdnem v mém PROJECT LIFE albu na tento rok.


Vánoční "týden" jsem vlastně zkrátila pouze na dva významné dny a to jsou v naší poměrně velké rodině 24.12. a 25.12. Od té doby co máme našeho syna, slavíme Vánoce třikrát, a proto můžete na výše vložené fotografii vidět tři vánoční stromečky.
A teď už přejděme raději k tomu, co jsem použila za materiál při zpracování tohoto týdne. Základem jsou jako vždy dva plastové obaly Project Life® Becky Higgins - Photo Pocket Pages A

Titulní kartička (WEEK 52) o velikosti 4"x6" je papír ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) doplněný o dvě vellumová čísla (24 a 25) ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper), která jsem na kartičku našila i se stužkou na šicím stroji.


Další kartička o velikosti 4"x6" je z Clementine Core Kit sady (Project Life® Becky Higgins). Na tuto kartičku jsem nalepila tři fotografie s bílým rámečkem a doplnila pouze sequins neboli flitry ve tvaru sněhové vločky, která se dají koupit v každé galanterii (přišívají se i na svetry atd.)


V řadě vedle titulní kartičky jsem ve všech třech plastových kapsách použila papíry o velikosti 4"x6" ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) jako základy.
Každý z nich jsem doplnila jednou fotografií o něco málo menší než je rozměr 3"x4" a cedulkou ze sady Holiday pad (Smash), kterou jsem popsala textem k danému tématu.


Tyto dvě kartičky o velikosti 3"x4" jsou také z Clementine Core Kit sady (Project Life® Becky Higgins).
Levá kartička je ozdobená sequins neboli flitry a doplněna o razítka Technique Tuesday z kolekce Ali Edwards.
Na pravou kartičku jsem nalepila dvě fotografie a doplnila text a dvě samolepící hvězdičky ze sady Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12"

Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.org


Přeji všem šťastný Nový rok,
Charlotta

Zdroj foto: Scrapylife

Project Life® Becky Higgins - Speciální nabídka

29. prosince 2013 v 9:38 AKCE & SLEVY
Hezký den všem,

už jste přemýšleli o tom jakým způsobem "pojmete" Vaše Project Life album v roce 2014?

Rádi by jste použili nějakou sadu originálních kartiček Project Life® Core Kit Becky Higgins, ale nevyužijete celou sadu všech 616 kartiček?

Ve www.scrapylife.cz jsme pro Vás připravili SPECIÁLNÍ NABÍDKU
Tato nabídka je sada 1/3 z celé originální sady, které také můžete ve www.scrapylife.cz zakoupit.

Sada obsahuje originální kartičky

1/3 Core Kit sady obsahuje:
150 kusů - 3x4 journalingových karet; každá karta potištěná (3 kusy z 50ti druhů)
20 kusů - 4x6 titulních karet; horizontální i vertikální použití
20 kusů (10 kusů - Midnight Core Kit) - 6x4 journalingých karet s přeložením; větší prostor na psaní


Na fotografiích u jednotlivých položek www.scrapylife.cz můžete vidět druhy všech kartiček, které 1/3 Core Kit sady obsahuje. 1/3 Core Kit sada není dodávána v originální krabici.

Karty jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat s plastovými obaly Becky Higgins (vejdu se i do typů plastových kapes jiných výrobců). Veškeré kartičky jsou Acid & lignin free a jsou určeny k archivaci.


Pro více informací nás navštivte na www.scrapylife.cz


Děkuji za Vaši pozornost,


Charlotta

Project life DECEMBER DAILY – WEEK 51

26. prosince 2013 v 13:43 PROJECT LIFE ALBUM
Třetí adventní týden jsem zpracovala opět za pomoci předem mnou předpřipravených kartiček a fotografií vytištěných foto tiskárnou Canon Selphy CP900


Titulní kartička (WEEK 51) o velikosti 4"x6" je papír ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) doplněný o hvězdičky a ozdobný roh ze sady papírových vánočních výřezů - z kolekce Merry little christmas (Fancy pants design) a písmenka a čísla jsou samolepky z archu Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12".

Tato kartička je z části vyrobená z pauzovacího papíru kdy jsem si uřízla dva papíry o velikost 3"x4", které jsem sešila k sobě, tak aby vznikla kapsa. Nasypala jsem tam zlatý embossovací prášek, přidala vellumové číslo (17) ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a zašila na šicím stroji.
Tuto kartičku jsem pak spolu s papírovou cedulkou ze sady Holiday pad (Smash) nalepila na papír o velikosti 4"x6" ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants).

Na této kartičce stojí za povšimnutí sequins neboli flitry (taková ta malá třpytivá kolečka) dají se koupit v každé galanterii (přišívají se i na svetry atd.)


Fotografii o velikosti 4"x6" jsem doplnila o předem ušitou visačku ozdobenou bílou papírovou etiketou se zlatým okrajem a vellumovým číslem ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper)


Základem je papír o velikosti 4"x6" ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) na který jsem nalepila cedulku z kolekce Cut & Paste - Bits Die Cut Tags - Scraps (Amy Tan) , našila vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a dolpnila zlatou stužkou.


Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.org

Přeji krásný sváteční den,

Charlotta

Zdroj foto: Scrapylife


Cut & Paste STUHY - NOVĚ NASKLADNĚNO na www.scrapylife.cz

21. prosince 2013 v 9:21 DOPORUČUJEME
Cut & Paste STUHY - Amy Tangerine - NOVĚ NASKLADNĚNO na www.scrapylife.cz

a jiné

Simple Stories - December Documented SN@P! Card Pack

20. prosince 2013 v 17:01 HOST SCRAPYLIFE
Hezký den všem,

dnešní příspěvek je spíše odkazem na Blog Nichol Magouirk, která je další z guru v oblasti scrapbook, project life i cardmaking.

Ale vrátím se zpět k příspěvku, který dnes publikovala na svém Blogu a jedná se o 12' stránku, která je něco mezi klasiíckým scrapbookem a project life stránkou.

Foto: Nichol Magouirk

Nichol taktéž nahrála a zveřejnila video na Youtube, kde můžete vidět krok za krokem jak tato krásná stránka vznikala.

Při zpracování Nichol Magouirk použila kartičky z kolekce December Documented - SN@P! Card Pack (Simple Stories), samolepky a písmenka December Documented - SN@P! Cardstock Stickers 12"x12" (Simple Stories) a jiných doplňků.


Chcete si také vytvořit podobnou stránku z kolekce December Documented? Veškerý materiál můžete nakoupit u nás ve www.scrapylife.cz

Více obrázků i video Nichol Magouirk můžete taktéž vidět na našem Pinterestu.

Přeji příjemně strávený čas v tomto předvánočním shonu.

Charlotta

Project life DECEMBER DAILY – WEEK 50

18. prosince 2013 v 18:15 PROJECT LIFE ALBUM
S publikováním druhého adventního týdne jsem se kvůli naskladňování nového zboží do www.scrapylife.cz tak trochu opozdila.

Opět jsou základem mnou předpřipravené kartičky, o kterých jsem se zmiňovala v jednom z předešlých příspěvků doplněné o aktuální fotografie a něco málo dozdobené.

Titulní kartička o velikosti 4'x6' je fotografie části vánočního věnce, který je pověšen na našich vstupních dvéřích do bytu a já ho dostal od své nejlepší kamarádky. Tímto bych Ti chtěla, Verunko znovu poděkovat, je krásný!
Na písmenka a číslice označující týden jsem použila Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12". Tentokrát jsem ani nepoužila datumovku jak je u mě zvykem, prostě se mi tam nikam nehodila.

Toto je jedna z kartiček, která je předem připravená a já ji jen doplnila o text a brads. Jako základ jsem použila Cut & Paste - Bits Die Cut Tags - Scraps (Amy Tan) kartičku na kterou jsem šicím strojem našila zlatou etiketu a vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper).

Taktéž předpřipravená kartička tentokrát ze sady Project Life Clementine Core kit (Becky Higgins) opět doplněná o vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a wood veneer (dýha) hvězdu.

Pomocí tiskárny Canon Selphy CP900 jsem si vytvořila koláž fotografií výzdoby našeho bytu a doplnila jsem jen vánočnísponku na papír ve tvaru mašle z kolekce Christmas Story Decorative Paper Clips (Webster`s Pages) a dvě samolepky z již zmiňované sady Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12"

Jako podklad pro tuto fotografii jsem použila papír o velikosti 4'x6' ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants) a jen doplnila o vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a wood veneer (dýha) hvězdičky (Studio Calico).

Další fotografie vytvořená pomocí tiskárny Canon Selphy CP900 doplněná o samolepku ze sady Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"x12"

Poslední kartička je vytvořena z fotografie velikosti 3'x4' a stejně velké kartičky ze sady Project Life Clementine Core kit (Becky Higgins) s našitým vellumovým číslem ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a takovou "třešničkou na dortu" je dřevěná ozdoba (Studio Calico).

Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.orgPřeji krásný týden,

Charlotta


Zdroj foto: Scrapylife

NOVINKY - naskladnění

16. prosince 2013 v 10:00
NOVINKY NASKLADNĚNÍ
Dnes po 18:00 budeme naskladnňovat NOVÉ ZBOŽÍ do našeho e-shopu www.scrapylife.cz Sledujte nás!


Novinky ve www.scrapylife.cz

15. prosince 2013 v 12:46 DOPORUČUJEME
Chcete vidět NOVINKY ještě před naskladněním? Podívejte se na náš Pintrerest v sekci "Co u nás koupíte"!


NOVINKY www.scrapylife.cz

13. prosince 2013 v 21:42 DOPORUČUJEME

NOVINKY NA CESTĚ

Nové zboží čeká na celnici, o dalším kroku Vás budeme informovat. Sledujte nás na www.scrapylife.cz !a mnoho jiného

Project life DECEMBER DAILY – WEEK 49

9. prosince 2013 v 14:34 PROJECT LIFE ALBUM
První adventní týden je za námi a já včera dodělala dvoustranu, o kterou se s Vámi chci dnes podělit.


Základem jsou již mnou předpřipravené kartičky, o kterých jsem se zmiňovala v jednom z předešlých příspěvků.

Tento týden jsem moc textu nenapsala, vlastně nebylo skoro ani kam. Dělali jsme hodně procházek a užívali si začínající sváteční sezónu a i proto jsem měla hodně fotografií. Vyřešila jsem to tím, že mám tři sety koláží.


Jedna z kartiček je z pauzovacího papíru kdy jsem si uřízla dva papíry o velikost 3'x4', které jsem sešila k sobě, tak aby vznikla kapsa. Nasypala jsem tam sequins (našívací flitry), přidala vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a zašila na šicím stroji.


Titulní kartičku jsem vytvořila z papíru ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants), doplnila písmenky z kolekce Color Magic Resist Chipboard Alphabet Stickers (zvolila jsem tu, co se dá barvit a tím i přizpůsobit danému barevnému schématu) přidala bílou papírovou etiketu se zlatým okrajem a natiskla roller razítko s datumem.


Na této kartičce jsem použila washi pásku, papírovou vysačku Kraft, bílou papírovou etiketu se zlatým okrajem a vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper).


Koláž fotografií je vytvořena pomocí foto tiskárny Canon Selphy CP900 doplněna o washi pásku a minci s reliéfem Prahy.


Tuto fotografii jsem doplnila o papír ze sady Merry Little Christmas - Paper Pad 6"x6" (Fancy Pants), vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper), zlatou stuhu a bílou papírovou etiketu se zlatým okrajem.

Papírová mini obálka s motivem novinového potisku byla vytvořena za pomoci Envelope Punch board (WeR) doplněna o vellumové číslo ze sady Sleigh Ride - Vellum Embellishments (Crate Paper) a zelenou stuhu. Dovnitř jsem vložila dopis Ježíškovi od mého syna.

Opět koláž fotografií vytvořena pomocí foto tiskárny Canon Selphy CP900 doplněna písmenky se sady Merry Little Christmas - Cardstock Stickers 12"X12".

Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.org


Přeji krásný týden,


Charlotta


Zdroj foto: Scrapylife

Project life DECEMBER DAILY – náměty a inspirace

7. prosince 2013 v 11:38 AKADEMIE

Dnes jsem si pro Vás připravila článek, na který mě navedl starší příspěvek December Daily guru Ali.


Jde o to, aby nám nedošla inspirace a síla co v tom hektickém prosincovém měsíci zvládnout a přitom zdokumentovat krásný sváteční měsíc pro Vás osobně či pro budoucí generace. Nebo jste ještě nezačali? Nevadí, nikdy není pozdě.


1. NAPIŠTE JEŽÍŠKOVI

Ano, nejen děti můžou psát dopis Ježíškovi.


2. JEDNODUCHOST

Udělejte si vše podle svého! Klidně čerpejte inspiraci kdekoli Vás napadne (internet, Pinterest, Blog, atd.), ale stále mějte na paměti, jak to chcete vy.

Popřemýšlejte chvilku o tom, jak byste si představovali Vaše PL December Daily album. Chcete, aby bylo Vaše album jednoduché, více zdobené? Vymyslete si to tak, abyste si Vaši práci užívali! Věřte, že to bude krásná vzpomínka pro Vás a Vaše okolí.


3. NEMUSÍ BÝT VŠE SPOJENO SE SVÁTKY

Ne všechny prosincové dny se musí být "a priori" spojené s vánočními svátky. Některé dny jsou jako kterékoli jiné během roku - škola, práce atd.


4. AUTOPORTRÉT

Nezapomeňte fotografovat i sebe! Požádejte někoho kolem Vás, ať Vás čas od času vyfotí nebo se vyfoťte v zrcadle atd. Pečete, dekorujete, pracujete na svém project life albu? Zaznamenejte to.


5. FOTO KOLÁŽ

Máte více fotografií z jedné události, které vypráví příběh? Použijte je a vytvořte si koláž.

Máte více fotografií z jednoho dne a chcete je použít? Použijte je a vytvořte si koláž.

A takto by se mohlo pokračovat s čímkoliv …


6. ČASOPISY, NOVINY, TAŠKY Z OBCHODU (jiné věci z okolí Vašeho života)

Líbí se Vám papír, který jste viděla na tašce z obchodu; leták; fotografie v časopisu? Ano, asi nebudu archivní kvality, ale klidně je použijte jako pozadí pro Vaše fotografie, cedulky nebo texty.


7. NAPIŠTE DOPIS (ne Ježíškovi)

Napište dopis Vašim dětem, partnerovi, rodině nebo komukoli kdo Vás napadne. Klidně i sami sobě. Je to skvělá příležitost jak zhodnotit uplynulý rok, zmínit za co jste vděčná, hrdá. Vložte ho do obálky a zakomponujte do Vašeho PL December Daily alba.


8. DENNÍ RUTINA (Váš normální den)

Klasické dny jsou i během prosince. Popište svou denní rutinu během dne. Je jiná v prosinci než v jiných měsících? Třeba otevírání adventního kalendáře, atd.


9. NAPIŠTE PŘÍBĚH

I když si myslíte, že nejste schopni napsat delší příspěvek, zkuste to. Piště třeba o tom, co se právě odehrává ve Vašem životě, a uvidíte, že se Vám bude psát lehce a jednoduše. Mějte na mysli, že Vaše budoucí generace si rádi přečtou, co jste prožívali.


10. NÁKUPNÍ SEZNAM

Tento příspěvek Vám nezabere vlastně vůbec žádný čas. Jediné na co musíte myslet je jen to, abyste ho po nákupu nevyhodili a schovali pro Vaše PL December Daily album. Klidně přidejte i účtenku z obchodu.


11. VÝZDOBA VAŠEHO BYTU, DOMU

Vyfotografujte si jednotlivé výzdoby Vašeho obydlí a napište k tomu krátký příspěvek.


12. NÁKUPY

Vyfotografujte si Váš nákupní vozík; monitor vašeho počítače při online nákupu; atd. Toto téma je během prosince opravdu vděčné. Měníte své zvyky tím, že letos nakupujete jiné potraviny? Budete zkoušet nové recepty, atd.? I toto stojí za zmínku.


13. POČASÍ

Vystřihněte si předpověď počasí z novin, vytiskněte si počasí z internetu.


14. VŠE CO CHTĚJÍ K VÁNOCŮM

Vytiskněte si, vystřihněte si obrázky toho, co si Vaši blízcí přejí najít pod stromečkem.


15. VAŠE INSPIRACE

Hledáte sváteční inspiraci na internetu, Pinterestu, v novinách, časopisech, kdekoliv kolem Vás? Zaznamenejte si ji a použijte jako další téma do Vašeho PL December Daily alba.


16. BALICÍ PAPÍR

Použijte balicí papír, ve kterém budou dárky pod stromečkem jak součást Vašeho alba.


17. SKLÁDAČKA

Použijte systém leporelo, kde na titulní stranu nalepíte třeba fotografii ozdobeného vánočního stromku a dovnitř vlepíte fotografie z procesu zdobení.


18. SVÁTKY

Co pro Vás a Vaši rodinu znamená prosinec a svátky.


19. RUKOPIS

Zapojte členy Vaši rodiny a nechte je napsat něco vlastní rukou a zakomponujte to do PL December Daily alba.


20. VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Dostáváte každoročně vánoční přání a je Vám líto je vyhazovat? Vyfoťte si jejich koláž; použijte části nebo prostě tak jak se Vám hodí do Vašeho PL December Daily alba.


Doufám, že Vás článek inspiroval a zjednoduší Váš přístup k zaznamenání prosincových událostí Vašeho života.Krásný víkend,


Charlotta

Project life DECEMBER DAILY - titulka

2. prosince 2013 v 11:14 PROJECT LIFE ALBUM
Dnešní příspěvek bude mix klasické scrapbook stránky přizpůsobené do project life alba.

Jedná se o titulní stránku k měsíci prosinec a mému December Daily 2013, který bude součástí mého klasického project life alba. Co je December Daily? Více se můžete dočíst v mém předešlém příspěvku na tomto Blogu.

Není mým zvykem dělat titulní stránku k jednotlivým měsícům mého project life alba, ale myslím, že si to slavnostní prosinec zaslouží. Jako podklad jsem použila papíry o velikosti 12'- jako podklad jsem použila papír ala novinový na ten jsem nalepila klasický bílý strukturovaný (vločky vyřezané na plotru Silhouette Cameo) a na oživení jsem přidala červený s vločkama a zlatý proužek.

Jak jsem se již zmiňovala vločky jsou vyřezané na plotru Silhouette Cameo. Pokud takovu nebo podobnou mašinku nevlastníte určitě se nic neděje. Na internetu je nepřeberné množství vzorů vloček, které si vytisknete, překreslíte, vyříznete (vystříhnete) a efekt bude úplně stejný.

Mimo papírů a lepidla zde můžete vidět veškerý materiál, který jsem na tuto stránku použila:
- Zlatá akrylová barva
- Bílá pasta Gesso
- Mister Huey´s sprej v barvě Glanz
- Bílo-červený kroucený provázek

Zde můžete vidět mix zlaté akrylové barvy a bílé pasty Gesso, který jsem nanesla přes šablonu. Protože jsem nechtěla čekat až mi vzorek uschne, použila jsem fén n a zatvrdnutí. Následně jsem vše postříkala sprejem Mister Huey´s perleťové barvy. Cedulka je z kolekce papírových vánočních cedulek Merry little christmas (Fancy pants design)

Teď jsem si uvědomila, že jsem použila i malý kousek červeno-bílé washi pásky pro oživení.

Důležitý krok před stříháním stránky do jednotlivých plastových kapes je, aby bylo vše velmi důkladně přilepené, tak aby se jednotlivé části nerozpadly.

Také se musí dávat pozor (přikládáním stránky plastových kapes) na umístění ozdob, které nejdou stříhat. V tomto případě se jedná o brads (hřebíčky).

Využití razítka z Vánoční kolekce Ali Edwards (Technique Tuesday).


Chcete se přidat? Pošlete nám do 6.1. 2014 20:00 Váš December Daily na info@scrapylife.cz Můžete vyhrát krásnou novoroční cenu, která se bude týkat jak jinak než project life. Vaše díla vystavíme na našem blogu a výherce bude náhodně vylosován 8.1.2014 za pomoci Random.org


Přeji krásný týden,

Charlotta

Zdroj foto: Scrapylife