Tip z nabídky Scrapylife - 46.týden

13. listopadu 2013 v 21:31 |  DOPORUČUJEME
Dnešní příspěvek bude věnovaný některým novým produktům v našem e-shopu www.scrapylife.cz

První z tipů je Envelope Punch board od WeR - jedním slovem úžasný pomocník. Moje mamka si jej okamžitě pořídila. Proč, když se dá koupit velké množství typů a barev obálek? To proto, že mamka dělá přáníčka, která jsou hodně zdobená třeba hodně vystouplými kytičkami z pergamenu a ty se do klasické obálky nedají dát a bublinkové obálky se prostě nehodí. No a jistě, je to moje mamka, takže také dělá project life a kartičky s různými "štítky".

Zdroj: WeR

Tento víkend jedeme již potřetí na příjemný scrapbookový víkend, který pořádá Aktijka a jeden z plánů je tvoření kuchařky. V souvislosti s tím mě napadlo další využití Envelope Punch board a to na samotné titulní stránky jednotlivých sekcí kuchařky.

Dalším produktem jsou project life podzimní kartičky Fall - Themed cards od Becky Higgins. V balení najdete 60 kusů krásně podzimně laděných kartiček o velikosti 3' x4' a 4'x6', které jednoduše zapadnou mezi Vaše fotografie.
Zdroj: Becky Higgins

Doplňkem k jakémukoliv projektu může být další tip z našeho zboží a tím je That a Way - Laser Cut Wood Veneer Shapes. Jedná se o 39 kusů tvarů z 2mm dýhy s různými vyřezanými motivy na téma POČASÍ. Dešťové kapky, sněhové vločky, mráčky a mnoho jiného.
Zdroj: Studio Calico
Posledním produktem dnešního příspěvku jsou nové i starší kolekce silikonových razítek Technique Tuesday Ali Edwards, které jsme minulý týden naskladnili. Ano, zase ta razítka! Mluvím o nich pořád a dokola, no je to holt má srdeční záležitost. Za ty roky mám poměrně bohatou sbírku různých razítek, ale tyto jsou pro mě osobně ta nej ve všem. Vím, mnoho z Vás namítne, že jsou anglická, ale zde si propůjčím Limetčin přesný výraz, jsou prostě taková úderná! Lehce kombinovatelná a velikostí na project life přesně dělaná.

Zdroj: Scrapylife

Koho tato razítka zajímají, může se těšit na sobotu 16.11. kdy bude publikovaný nový příspěvek.


Více inspirace ke zboží z našeho e-shopu www.scrapylife.cz můžete vidět na http://www.pinterest.com/scrapylife .

Mějte se hezky,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama