Project life WEEK 31

25. listopadu 2013 v 8:56 |  PROJECT LIFE ALBUM
Poslední příspěvek před adventem bude opět letní. Ne, že by mi léto tak moc chybělo, ale chci Vám ukázat jednu takovou nestandardní stránku.

V celém týdnu jsem použila jen dvě project life kartičky a s textem jsem se tentokrát taky moc nezdržovala, což není zas až tak můj styl.

Titulní kartičku jsem vytvořila z fotografie vody v bazénu a pravdou je, že jsem to věděla už ve chvilce kdy jsem ji pořizovala. Stačilo pak nalepit jen označení týdne, data a bylo hotovo.
Fotografie 4'x6'rozříznutá na půl a dozdobená papírovou cedulkou a enamel bodíky.
Namísto kartičky 4'x6' jsem použila leták na který jsem nalepila fotografie. Jméno místa tam je a skoro v mém případě není důležité, takže opět bez popisku a i přesto všeříkající.
Velmi často používám různé účtenky a vždy si vzpomenu, jak starší generace vyprávěla jak rohlík stál 0,10 Kč.
Druhá kartička velikosti 3'x4' je předtištěná a doplněná o fotografie přímo takto vytištěné na mé oblíbené tiskárně Canon Selphy 900.
Opět připevněná účtenka z oblíbené restaurace o které jsem se v tomto albu již několikrát zmiňovala. Účtenku jsem připevnila pomocí samolepky imitace dřeva.

Toto je alespoň pro mě tak trochu nestandardní stránka, alespoň co se týká project life. Použila jsem klasickou scrapbook stránku 12' a na ni nalepila leták z pražské zoo. K jednotlivým částem zoo jsem vlepila fotografie z daných míst a vše následně nařezala na požadovanou velikost.

Máte chuť se s námi podělit i o Vaše stránky a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Kontaktjte nás na info@scrapylife.cz

Nebo si chcete počkat na novoroční překvapení a zúčastnit se naší soutěžete "December Daily"? Více informací si můžete přečíst v příspěvku Project life Dcecember Daily zveřejněného 24.11.2013 nebo nás kontaktujte na info@scrapylife.cz

Pěkný týden,

Charlotta

Zdroj foto: Scrapylife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama