Project life WEEK 25

18. listopadu 2013 v 12:37 |  PROJECT LIFE ALBUM
Dnešním příspěvkem se vrátíme do doby, kdy venku panovala příjemná tepla, a byly prázdniny. Komu teplo nechybí a pomalu se připravujete na čas sváteční, nebojte, také se dočkáte. Od prosince jsem si pro Vás připravila vánočně naladěné stránky.
V tomto týdnu převládá červená, růžová a šedá. Vzhledem k tomu, že doma mám dva chlapi, růžovou používám málo kdy. Všechny kartičky jsou z mé hlavní sady Clementine Core Kit od Becky Higgins.
Titulku jsem ozdobila velmi jednoduše a k tomu ještě špatně natiskla datum rotačním razítkem. Nevadí, šipka pomohla a jede se dál. Určitě by se také dal datum přetisknout na štítek a vlepit namísto chyby, ale …
Zde jsou vedle sebe dvě stejné kartičky opět doplněné o text rotačního razítka. I přesto, že každá je s jiným tématem ničemu to nevadí.
Ve dvou plastových kapsičkách jsem použila leták z informačního centra, který jsem uřízla na požadovanou velikost a doplnila jej vellumovým výsekem (Basic Grey) na zvýraznění jména mého velmi oblíbeného místa.
Toto místo je pro mě tak moc silné (neumím si vysvětlit proč), že pokaždé, když se na sopku Sv. Heleny vracím, musím si ji vyfotit a nikdy ji nezastihnu ve stejné "náladě". Fotografii jsem doplnila menší se stejnou tématikou, tak abych ji moc nenarušila.
Růžová všude - tuto fotografii jsem si vybrala jako barevné schéma použité na dvoustraně tohoto týdne.
Na posledním z detailů je zachycena kartička doplněná o tři fotografie, kde jedna z nich je vsunutá pod oříznutý natištěný kruh.
Máte chuť se s námi podělit i o Vaše stránky a tím získat slevu 100,- Kč v našem e-shopu www.scrapylife.cz ? Pro více informací mě kontaktujte na info@scrapylife.cz


Pěkný týden,

Charlotta


Zdroj foto: Scrapylife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama