Project life WEEK 12

4. listopadu 2013 v 15:55 |  PROJECT LIFE ALBUM
Dnes Vám ukážu, jak jsem zpracovala 12. týden spolu s doplňkovou stránkou.

S mojí mamkou jsme se již po několikáté zúčastnily úžasného víkendového scrap srazu a tak mi klasická dvoustrana nestačila.


Ale začneme pěkně od začátku:

Abych řekla pravdu, ani nevím, jak jsem mohla použít tyto barvy, protože kombinaci zeleno-oranžové moc v oblibě nemám - nicméně dle mého názoru to docela pasuje.
Opět zde můžeme vidět kombinaci již předtištěných kartiček a doplňujících razítek Technique Tuesday z kolekce Ali Edwards.

Předem předtištěnou kartičku Smile (Studio Calico) jsem doplnila písmenky a enamel (samolepící bodíky) ve žluté barvě a otiskem datumovky; rotačního razítka (American Crafts).

Na této kartičce bylo předem předtištěné "you are loved". Protože jsem neměla tolik textu a hodně místa, použila jsem razítko "love you" a "srdce" ze setu razítek Technique Tuesday z kolekce Ali Edwards.

Tady jsem použila zelenkavý 6'x6' papír, který jsem ořízla na velikost 4'x6' na nějž jsem nalepila kalendář z jiné kartičky a doplnila enamelkou na zvýraznění data k dané události.

Journalingová kartička je ze setu Clementine Core Kit od Becky Higgins, kterou jsem doplnila sponkou na papír oranžové barvy a fotografie jsem přilepila washi páskou.

Všechny Core Kity od Becky Higgins (můžete je najít i v našem e-shopu www.scrapylife.cz ) mají několik druhů journalingových kartiček, které se dají bez problémů míchat s jinými. Uprostřed mají rýhu, která Vám umožní pohodlné přeložení, i když je vyrobena z vysoko-gramážní čtvrtky.

Zde jsem již tak dost strakatou kartičku (Studio Calico) doplnila pouze žlutou samolepící abecedou.

A teď už se dostáváme ke vložené stránce, kterou jsem se rozhodla vložit do tohoto týdne. Jedná se plastovu kapsu typu D (taktéž ke koupi v e-shopu www.scrapylife.cz ), kterou jsem z části ustřihla, tak aby nepřekrývala další stranu.


Na těchto dvou stranách jsem použila z větší části fotografie i jako pozadí, na které jsem nalepila (za pomoci 3D lepících čtverečků) menší.

To by bylo pro dnešek vše a nezapomeňte nás sledovat! V tomto týdnu budeme naskladňovat nové zboží.

Pěkný týden,

Charlotta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama