Project life WEEK 11

28. října 2013 v 8:30 |  PROJECT LIFE ALBUM
Dnešní příspěvek je komentářem k dalšímu zpracovanému týdnu

Tato dvoustrana je opět mixem všech možných kartiček, které jsem našla ve svých zásobách. Nicméně, ale i ty nejsou bezedné a tak jsem si v několika případech pomohla buď 6'x6' papíry od Amy Tan; washi páskou, kterou jsem polepila na více kartiček, tak abych je alespoň trochu sjednotila nebo jsem použila mé oblíbené mist spreje (což jsou barvy ve spreji, které se roztřikují na zvolený project, ale mají i daleko širší škálu použití třeba s použitím masky, vybarvování obrázů a mnoho jiného)

První co si vybavím u tohoto týdne je to, že byla poměrně zima (-4°C) a já i přes to ke zpracování použila hodně květinového tématu. Asi jsem už byla vnitřně naladěná na stále nepřicházející jaro.

Jak jsem již psala v jednom z minulých příspěvků, hodně fotografuji obrázky svého syna, které vytvořil ve školce a pak je přidávám na své project life stránky. Mimo jiné také každoročně dělám samostatné album "Školka", ale o tom někdy příště.

Zde jsem použila papír z kolekce Amy Tan s fotografií obrazovky mého mobilu a pro lepší ilustraci jsem přidala samolepící hvězdičky, tak aby zdůraznily pocit chladu a samozřejmě opět ladily.


Tyto dvě kartičky jsem opticky spojila za pomoci stejného papíru opět z kolekce Amy Tan, kam jsem nalepila fotky pomoci 3D samolepících čtverečků a druhou kartičku jsem dozdobila "wood veneer" šipkou od Studio Calico a "enamel" samolepících teček od Teresa Collins.

Protože někdy mívám nedostatek vhodných kartiček, pomohla jsem s washi páskou o šířce cca 4,5cm (Studio Calico), kterou jsem nalepila na tvrdší, čtverečkovaný papír a rohy následně ořízla, nalepila fotky a přidala oblíbené enamelky. Další kartičku, která s ní souvisí, jsem ozdobila pomocí "brad" ve tvaru kytičky.


Další využití stejné washi pásky.

Přeji všem hezký týden a na viděnou,

Charlotta

Foto: vše Scrapylife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama